Jaunums

Cik iespaidīgas šogad būs ZZČ balvas? Nereāli!

25.04.2018

Nu, ko, draugi, ir pienācis laiks atklāt, kas būs ZZČ 2018 balvās! Protams, jūs jau zināt, ka piedalīšanās Mājasdarbu pildīšanā, Digitālajā Pusfinālā un lielajā Finālā jau pati par sevi dod lielu gandarījumu, bet tomēr – ir vērts pacensties un darīt vēl vairāk nekā tikai OK. Lasi tālāk un uzzini, cik iespaidīgs ir ZZČ 2018 balvu fonds!

Raksta titulbilde

Balvas sākam piešķirt jau Pusfinālā!

Vispār jau nē – balvas mēs sākām dot jau Mājasdarbu pildīšanas laikā! Atceries rakstu "10 forši ZZČ Mājasdarbi"? Tad jau zināsi, ka daži no mūsu mīļāko Mājasdarbu autoriem jau paspēja tikt pie garšīgas tortes. Bet tagad pie lietas…

777 EUR ekskursija par uzdevumu „Klases ceļš uz Finālu”

Kā jau iepriekšējā bloga rakstā minējām - klase, kura vislabāk izpildīs Pusfināla uzdevumu „Klases ceļš uz Finālu” un sakrās savam video visvairāk Likes, tiks pie nereālas balvas no SEB bankas – ceļojuma 777 EUR vērtībā! Whooot! 

picture1-2.png

/SEB bankas kolektīvs/

Brauciens ar offroad džipiem Pusfināla bosiem

Zini, kas ir Pusfināla bosi? Tie, kas savā klašu grupā saņems vislielāko punktu skaitu par Digitālā Pusfināla uzdevumiem. Ko dabūs Pusfināla bosi? Ekstrēmu braucienu ar offroad džipiem, ko nodrošina mūsu draugi un lielā Fināla norises vieta - sporta komplekss "333". How cool is that?

 Turklāt mēs dosim nevis tikai 1, bet veselas 3 balvas – pa vienai katrā klašu grupā:

  • 5.-6. klašu grupā;
  • 7.-9. klašu grupā;
  • 10.-12. klašu grupā.

img_4818.jpg

Un tagad par Finālu – kas tiks 1. vietas ieguvējiem katrā klašu grupā?

Uzvara lielajā ZZČ Finālā… Jā, tas ir iekārojams galamērķis ļoooooti daudziem Latvijas skolēniem. Ne tikai tāpēc, ka tas ir liels spēka, atjautības, draudzības un komandas gara apliecinājums, bet arī tāpēc, ka 1. vietas balvas ir amazing. Arī šogad.

10.-12. klašu grupā – ceļojums, protams!

Kā jau ierasts, galvenā balva ZZČ Finālā 10.-12. klašu grupā ir ceļojums! Nu jau varam atklāt, ka šogad ārzemju brauciens būs īpaši superīgs: Berlīne, Parīze + Disnejlenda & Amsterdama. Sapņu ceļojums, ne?

n013047_2019mai13_sleeping-beauty-castle_16-9.jpg

/Foto: disneylandparis.com/

5.-9. klašu grupā – jauns un jaudīgs ričuks!

Savukārt klase, kura uzvarēs 5.-9. klašu grupā saņems stilīgos, smukos un ērtos Dema Ecco velosipēdus, ko sagādās aktīvā tūrisma centrs "EŽI" veikals. 

picture2-1.png/Foto: dema.bike/

1.-4. klašu grupā – piedzīvojumu diena zinātnes centrā AHHAA!

Lai gan ZZČ lielajā Finālā par uzvaru cīnīsies tikai 5.-9. un 10.-12. klašu grupas, mēs, protams, neaizmirsīsim arī par jaunākajiem ZZČ dalībniekiem. 1.-4. klašu grupā vispirms noskaidrosim, kuras 4 klases Digitālajā Pusfinālā ieguvušas visvairāk punktus, un aicināsim tās pavadīt veselu dienu ZZČ Finālā. Dienas noslēgumā šīs klases sauksim uz skatuves un pasniegsim balvu – piedzīvojumu dienu zinatnes centrā AHHAA

picture3-1.png/Foto: ahhaa.ee/

Arī 2., 3. un 4. vietas Finālā bez balvām nepaliks!

Tieši tā, arī 2., 3., un 4. vieta Finālā ir milzīgs, balvu cienīgs sasniegums. Tāpēc ar lielu prieku uz skatuves sauksim un apbalvosim arī tās klases no 5.-9. un 10.-12. klašu grupas, kam tikai nedaudz, nedaudz pietrūka līdz uzvarai.

  • 2. vietai: mūsdienīgas viedierīces katram klasesbiedram. Kādas? Pagaidām vēl noslēpums :)
  • 3. vietai: piedzīvojumu pilna diena sporta kompleksā „333”;
  • 4 vietai: forša veicināšanas balva no Sadales tīkla.

finito.gif

Taču tas nav viss – iespēja nopelnīt balvas būs pilnīgi visiem! Lielā Fināla dienā mūsu sadarbības partneri un draugi būs sarūpējuši vēl veselu kaudzi ar dažādām superīgām balvām. Turklāt Fināla laikā rīkosim dažādus papildkonkursus, kas nozīmē tikai vienu – vēl visādas foršas papildbalvas :)

Vēlam visiem veiksmi, spēku, radošumu un tiekamies ZZČ lielajā Finālā, kas notiks sporta kompleksā "333" veselas trīs dienas pēc kārtās: 24. maijā 5.-6. klašu grupai; 25. maijā 7.-9. klašu grupai; 26. maijā 10.-12.klašu grupai.