Jaunums

10 forši ZZČ Mājasdarbi

13.04.2018

Godīgi sakot, mēs esam nereāli lepni par jums visiem! Veselas 1,043 klases bez problēmām tika galā ar ZZ Čempionāta Mājasdarbu un nu jau cīnās Pusfinālā.
Mums patika visi iesniegtie Mājasdarbi, taču daži bija tik cool, ka nevaram nepadalīties. Lasi tālāk un apskati 10 foršus un pārsteidzošus ZZČ Mājasdarbus!

Raksta titulbilde

1. Pudeļu korķīšu ZZČ logotips

Ko 30 minūtēs spēj izdarīt 16 centīgi klasesbiedri ar 3,180 pudeļu korķīšiem? Izveidot milzīgu ZZČ logo! Malači, Alūksnes novada vidusskolas 7.a! 

2. Līmlapiņu gaitenis

Kad tu pēdējo reizi redzēji skolas gaiteni, kuram visa grīda nolīmēta ar līmlapiņām? Mēs arī nekad! Izrādās, ka līmlapiņas noder ne tikai špikeriem. Iespaidīgi, Ogres 1. vidusskolas 10.a!

3. Om nom nom… Cepumu torte!

Lūk, to mēs saprotam – šie jaunieši ne tikai sasniedz klases rekordu, bet izdara to tā, lai pēc tam rezultātu varētu apēst! Gudrinieki, Grobiņas sākumskolas 5.d!

4. Twister zem ūdens

Izskatās, ka parastais Twister ir jau old. Jaunais trends – spēlēt Twister zem ūdens! Jaudīgi, Krimuldas vidusskolas 10. klase!

5. Baltijas ceļš sniegā

Uzzīmēt sniegā Baltijas valstu kontūras un atveidot Baltijas ceļu? Saldus Profesionālās vidusskolas 11.g tas bija tīrais nieks. Awesome! Tik ļoti lepojamies par šo jauniešu patriotisko „piegājienu”, ka iedevām viņiem ZZČ simpātiju balvu – super garšīgu kūku. 

6. Rekordliels sapņu ķērājs

Ko iespējams izdarīt 3 stundās, ja visa klase strādā kopā, vienotā komandā? Uztaisīt rekordlielu sapņu ķērāju! Reāli forši, Jaunpiebalgas vidusskolas 7. klase!

7. Visdzīvākā #ZZ mirkļbirka

Ja ir superīga ideja un palīgā nāk drons, kas filmē no putna lidojuma skata, sanāk visdzīvākais hashtag - #ZZ. Fantastiski, Ikšķiles vidusskolas 5.d!

8. Cilvēki vai roņi? Roņcilvēki!

Ko darīt, ja gribas peldēties ziemā, bet tuvumā nav baseina? Easy – izcērt āliņģi un iet mierīgi nodžumīt. Drosmīgi, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 12. klase!

9. Pankūku kalns. Nē, pankūku tornis!

Kādu pankūciņu? Droši ej ciemos uz Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskolu, jo  izskatās, ka 11.d pankūkas pietiks vēl ilgam laikam :D Labs darbiņš, jaunieši!Starp citu, šis Mājasdarbs mums patika tik ļoti, ka iedevām simpātiju balvu – garšīgu kūku!

10. Visvairāk asaru fizikas stundā

Fizikas eksāmens 4. jūnijā… Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolas 12. klase to uztver īpaši sāpīgi un pat krāj asaras burciņā. Labā ziņa – klases rekords sasniegts! Arī šis Mājasdarbs bija tik radošs un super asprātīgs, ka tika pie mūsu simpātiju balvas. Ceram, ka kūkas saldums kaut nedaudz atsver rūgtās asaras.

Negribas atkārtoties, bet – jūs visi tiešām bijāt izcili! Lai veicas ar Pusfināla uzdevumiem (tie pieejami jūsu Klases kontā) un tiekamies ZZČ Finālā!