Personas datu apstrādes noteikumi

Šie Personas datu apstrādes noteikumi satur informāciju par Latvijas skolēnu sporta un prāta spēļu “ZZ Čempionāts” pasākuma ietvaros veikto personas datu apstrādi (turpmāk – “pasākums”) un tīmekļa vietnes www.zzcempionats.lv  (turpmāk -  tīmekļa vietne) piekļuves nodrošināšanu.

“ZZ Čempionāts” organizators un datu apstrādes pārzinis ir SIA “TELE2”, vienotās reģistrācijas nr.:40003272854, juridiskā adrese: Rīga, Dēļu iela 5, LV-1004 (turpmāk– “Organizators”, “mēs”, “mums” un “mūsu”).

Personas datu apstrādes nolūki

Lai nodrošinātu pasākuma norisi, mēs veicam personas datu apstrādi šādiem, konkrētiem, iepriekš noteiktiem nolūkiem:

Atbildes sniegšana uz informācijas pieprasījumu

Lai sniegtu atbildes uz tīmekļa vietnes kontaktformā sniegtajiem jautājumiem, komentāriem vai ierosinājumiem, tiek apstrādāti tādi dati kā vārds, uzvārds, e-pasts, skolas un klases nosaukums un brīvprātīgi sniegtā informācija.

Pasākuma dalībnieku reģistrācija

Lai nodrošinātu piedalīšanos pasākumā, tiek apstrādāts dalībnieka un skolotāja- vārds, uzvārds, e-pasts, tālruņa numurs, skola un mācību klase. 

Reģistrācija dalībai pasākumā tiek veikta caur tīmekļa vietni www.zzcempionats.lv, reģistrējoties ar savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi. Organizators mājaslapā paredz iespēju dalībniekam reģistrēties savas klases kontā ar savu sociālā tīkla pasi, tādējādi automātiski saņemot Jūsu sociālā tīkla profila datus kā – vārds, uzvārds, e-pasts, profila attēls.

Dalība pasākumā tiek nodrošināta tikai pēc dalībnieku vecāku/aizbildņu atļauju saņemšanas, kurā vecāki/aizbildņi sniedz piekrišanu bērna dalībai. Aptaujās tiek apstrādāti tādi dati kā – dalībnieka vārds, uzvārds; vecāku/aizbildņu vārds, uzvārds un paraksts.

Pasākuma dalībnieku detalizētāka informēšana par pasākuma norisi, kārtību un rezultātiem

Lai nodrošinātu pasākuma organizatoriskās un operatīvās informācijas apmaiņu tiek apstrādāts dalībnieka un skolotāja – vārds, uzvārds, e-pasts un tālruņa numurs.

Tiešā mārketinga veikšana

Lai izsūtītu informatīvus materiālus un informāciju par pasākuma Organizatora un sadarbības partneru īpašajiem piedāvājumiem, tiek apstrādāts dalībnieka un skolotāja– vārds, uzvārds, e-pasts un tālruņa numurs.

Vēršam uzmanību, ka attiecīgajā izsūtnē tiks norādīta iespēja atteikties no turpmākas šādu ziņu saņemšanas.

Pasākuma publicitāte, popularizēšana un sabiedrības informēšana

Pasākuma laikā var tikt veikta foto un video uzņemšana, kuros var būt redzams dalībnieks, skolotājs un pasākuma apmeklētājs.

Organizators nav atbildīgs par tiem uzņemtajiem un publicētajiem foto un video materiāliem, ko veicis pats dalībnieks un pasākuma apmeklētājs ar savām ierīcēm un no saviem datu nesējiem.

Dalībnieku iesniegto un pasākuma laikā tapušo materiālu apstrāde

Uzņemtie un pasākuma norises laikā (pieteikšanās, pusfināla, fināla posmos un uzdevumos) tapušie materiāli var tikt izmantoti pasākuma un aktivitāšu publicitātes nodrošināšanai un reklāmas materiālu veidošanai, tai skaitā, tie var tikt publicēti Organizatora un  partneru mājas lapās un sociālajos tīklos (piemēram, draugiem.lv,instagram.com, facebook.com u.c.).

Personas datu nodošana

Lai nodrošinātu sekmīgu pasākuma norisi, Organizators var nodot dalībnieku, skolotāju un pasākuma apmeklētāju personas datus  uzticamiem sadarbības partneriem un datu apstrādātājiem, kas veic nepieciešamo datu apstrādi Organizatora uzdevumā. Personas dati tiek nodoti tikai tiem sadarbības partneriem un datu apstrādātājiem, ar kuriem ir noslēgts datu apstrādes līgums, nosakot stingras prasības attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Sīkdatņu izmantošana tīmekļa vietnē

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu datorā. Tas tiek lietots, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu mājas lapu, piemēram, kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt zzcempionats.lv  un kāda veida informāciju esiet tajā meklējuši. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits. Šī teksta datne nav kaitīga, nevar saturēt vīrusu vai programmas kodu, un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.

Kam tiek izmantotas sīkdatnes?

Mēs esam ieinteresēti iegūt šo informāciju, lai varētu uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības, kā arī lai saņemt datus un gūtu ieskatu, kas mums var noderēt, lai pārliecinātos, ka mūsu tīmekļa vietne ir noformēta un izveidota tā, lai jūs saņemtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Tādēļ tad, kad apmeklējat zzcempionats.lv, tiek lietotas sīkdatnes.​ (t.sk. analītiskās sīkdatnes).​

Kā pārtraukt sīkdatņu saņemšanu?

Ja nevēlaties, lai jūsu datorā tiktu saglabātas sīkdatnes, tīmekļa pārlūka drošības iestatījumos ir iespējams atzīmēt "Nekad nepieņemt sīkdatnes". Atsaucot piekrišanu sīkdatņu ievākšanai mājaslapā vai atslēdzot sīkdatņu ievākšanu pārlūkā, jūs varat pārtraukt informācijas iegūšanu un izmantošanu, bet, ja jūs tā izdarīsiet visiem sīkdatņu veidiem, jūs nevarēsiet pilnībā izmantot šīs mājaslapas funkcijas.
Jūs sava pārlūka iestatījumus varat arī mainīt tā, lai katru reizi, kad tīmekļa vietne mēģina iestatīt sīkdatni, jūs tiktu brīdināts un varētu par katru sīkdatni izlemt, vai to pieņemt vai noraidīt.
Plašāka informācija par to, kā noraidīt sīkdatnes saglabāšanu, ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.aboutcookies.org.

Ir daži tīmekļa ārpakalpojumi, kas mūsu tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes:

Facebook
Šī mājaslapa izmanto analītiskās sīkdatnes, pixel un citas tehnoloģijas, ko nodrošina Facebook, Inc. (“Facebook”), kas ļauj iegūt vai izgūt informāciju no mājaslapas un citām interneta lapām, bet šo informāciju var izmantot Facebook, lai nodrošinātu reklāmu statistikas uzkaiti un plānošanu. 

Google Analytics
Google Analytics sīkdatne katram tīmeļa vietnes lietotājam piešķir unikālu identifikatoru (UI), apkopo statistiku par to rīcību tīmekļa vietnē un seko, lai identificētu to visās ierīcēs, kuras tiek izmantotas, lai piekļūtu Tele2 tīmekļa vietnei. Tele2 tīmekļa lapu iestatījumos Google Analytics reģistrētie dati ir anonīmi.

Google Tag Manager
Google tagu pārvaldnieks ir skriptu apstrādes rīks, ar kura palīdzību dažāda veida skripti, tai skaitā tie, kas var būt saistīti ar sīkdatnēm, tiek ievietoti tīmekļa vietnē, netraucējot labu tīmekļa vietnes ātrdarbību.

Adform
Reklāmas platforma, kas apkopo datus, lai izmērītu reklāmu ietekmi un to, ko apmeklētājs dara tīmekļa vietnē pēc tam, kad ir redzējis reklāmu. Adform tiek izmantota arī, lai identificētu vietnes apmeklētāju interesi par konkrētu produktu un rādītu piemērotākas reklāmas konkrētām mērķauditorijām.
Plašāka informācija par Adform apkopojamajiem datiem ir pieejama AdForm tīmekļa vietnē .

DoubleClick
Doublecklick Campaign Manager integrācija tiek izmantota atkārtotā mārketinga un reklamēšanas pārskatu aktivizēšanai analītikā, satura mārketinga optimizācijai, meklētājprogrammu mārketinga optimizācijai.

Tiesības attiecībā uz personas datu apstrādi

Pasākuma dalībniekiem, skolotājiem, viņu vecākiem/aizbildņiem  un apmeklētājiem saskaņā atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas noteikumiem ir tiesības piekļūt saviem datiem, prasīt to labošanu vai dzēšanu, ierobežot savu personas datu apstrādi, u.c.

Nobeiguma noteikumi

Dalībnieks un skolotājs reģistrējot dalību pasākuma, apliecina, ka ir iepazinies ar personas datu apstrādes noteikumiem un ir informēts par savu personas datu apstrādi.

Lai uzdotu sev interesējošus jautājumus un iegūtu detalizētāku informāciju par personas datu apstrādi, lūdzu, rakstiet uz .

Sīkāku informāciju par TELE2 veikto datu apstrādi, lasīt: https://www.tele2.lv/tele2-privatuma-politika/.

Par Personas datu apstrādes noteikumos veiktajām izmaiņām mēs jūs informēsim, aktuālo noteikumu redakciju publicējot tīmekļa vietnē www.zzcempionats.lv. Izmaiņas Personas datu apstrādes noteikumos stājas spēkā ar to publicēšanas brīdi.