Jautājumi un atbildes

Reģistrācija

Kādi ir šī gada čempionāta svarīgākie datumi?

Pieteikšanās: 26.februāris - 25.marts
Pusfinālistu paziņošana: 4.aprīlis
Pusfināls: 4. - 25.aprīlis
Finālistu paziņošana: 7. maijs
Fināls: 24., 25., 26 maijs

Vai ZZ Čempionātā jāpiedalās visai klasei?

Jāpiedalās visai klasei - minimums 10 skolēni no klases.

Vai drīkst veidot apvienotās klases no vienas skolas?

Apvienoties ir iespējams, ja klasē mācās mazāk nekā 10 skolēni, taču to var darīt tikai savas klašu grupas ietvaros. Klašu grupas ir sekojošas: 5.-6., 7.-9., 10.-12. klašu grupas. Piemēram, ja esat 5. klase, tad varat apvienoties ar 6. klasi. Ja esat 8. klase, varat apvienoties ar 7. un 9.klasi. Ja vēlaties pieteikt apvienoto klasi: vienojaties, kuru klasi piesakāt kā pamatsastāvu, tad pievienojat citas klases skolēnus kā savus klasesbiedrus savā klasē, vienojaties, kurš pieaugušais vai klases audzinātājs jūs pavadīs ZZ Čempionātā - un uz priekšu!

Vai visiem klases skolēniem obligāti jābūt reģistrētiem zzcempionats.lv, lai piedalītos ZZ Čempionātā?

Minimālais dalībnieku skaits ir 10 skolēni no klases. Ja klasē ir vairāk skolēnu, reģistrējas tie, kuri piedalīsies ZZ Čempionātā. Tie skolēni, kuri nav reģistrēti, ZZ Čempionātā nepiedalās un klases uzvaras gadījumā balvas nesaņem.

Kas ir vecāku atļaujas un kas ar tām jādara?

Vecāku atļaujas nepieciešamas visiem skolēniem, kuri vēlas piedalīties ZZ Čempionātā. Vecāku atļauja pieejama lejupielādēšanai skolēnu un skolotāju profilā. Vecāku atļauju jāizdrukā, jādod vecākiem aizpildīt, tad jānogādā skolotājam. Skolotājs katra skolēna vecāku aizpildīto atļauju augšupielādē klases kontā. Ja vecāku atļauja nav pievienota, skolēns ZZ Čempionātā piedalīties nevar.
Ja skolēns ir pilngadīgs, vecāku atļauju aizpilda un paraksta viņš pats.

Vai klasi drīkst pārstāvēt skolotājs, kas nav klases audzinātājs?

Jā, drīkst. Šogad klases pavadonis drīkst būt skolas direktora apstiprināts skolotājs, klases audzinātājs, kāds no klases skolēnu vecākiem vai cits pilngadīgs pieaugušais. Vienlaicīgi skolotājs var būt atbildīgs tikai par vienu klasi.

Mājasdarbs

Līdz kuram datumam ir jāiesniedz mājasdarbs?

Mājas darbs jāpievieno klases kontā līdz 25.marta plkst.23:59.

Kas jādara, ja es nevaru ielādēt mājas darbu?

Pirmkārt, pārliecinies, ka augšupielādētais fails atbilst visiem kritērijiem, kas minēti pie mājas darba uzdevumā. Ja fails atbilst visām minētajām prasībām un atkārtoti to neizdodas ielādēt, sazinies ar pasākuma rīkotājiem, rakstot e-pastu uz .

Pusfināls

Kas jādara, lai tiktu uz pusfinālu?

Jāizpilda mājas darbs, kuru vērtēs žūrija. Labākās klases pēc žūrijas vērtējuma nokļūst Pusfinālā. Mājas darba uzdevumu meklē savā klases profilā!

Kad būs zināmas klases, kas tikušas uz pusfināliem?

Klases, kas tikušas uz Pusfināliem, tiks paziņotas 4. aprīlī ZZ Čempionāta mājaslapā. Papildus katra klase saņems informatīvu e-pastu, kurā tiks apstiprināta iekļūšana Pusfinālā.

Fināls

Vai visiem klasesbiedriem jābrauc uz Finālu?

Uz Finālu jābrauc tiem klases skolēniem, kuri ir reģistrējušies dalībai ZZ Čempionātā.

Kur un kad notiks Fināla sacensības?

Sporta Kompleksā 333 - Ropažu novadā. ZZ Čempionāta Fināls notiks: 24. maijā 5. - 6. klašu grupai 25. maijā 7. - 9. klašu grupai 26. maijā 10. - 12.klašu grupai.