Jaunums

6 foršas idejas, kur aizbraukt ar klasi ekskursijā

01.02.2018

Kurš teica, ka klases ekskursijām jābūt garlaicīgām? Sakiet skolotājai, ka neviens negrib pētīt, cik daudz dažāda veida augšņu ir Latvijā, un parādiet viņai šo sarakstu – 6 foršas idejas, kur aizbraukt ar klasi ekskursijā!

Raksta titulbilde

1. Pazemes ezeri Vējiņos

Tas būs kaut kas vienreizējs! Atrodoties pazemē, valda tāds miers un klusums, ka var sadzirdēt savu elpu un pat sirdspukstus. Apmeklējot pazemes ezerus Vējiņos, obligāti paņemiet līdzi gumijas zābakus un lukturīšus.

pazemes-ezeri-5-1150x650.jpg

Foto:pazemesezeri.lv

2. LU Botāniskais dārzs Rīgā

Galīgi apnicis aukstais laiks un slapjdraņķis? Brauc uz vietējiem džungļiem Botāniskajā dārzā, tepat Rīgā! Tur tu uzreiz nokļūsi siltumā, sajutīsi gandrīz vai tropiskus laikapstākļus un pie reizes uzzināsi daudz ko foršu par augiem (izklausās aizdomīgi, bet patiesībā baigi interesanti).

zinatnieku_nakts_2015_18.JPG

Foto: botanika.lu.lv

3. Pūres šokolādes muzejs & degustācijas

Kas var būt labāks par šo? Aizbrauc uz Pūres šokolādes muzeju, uzzini daudz ko par šokolādi, beigās pats pagatavo savu šokolādi un tad drīksti kārtīgi noēsties! Ņammmm. Starp citu, šokolādes ēšanu pavisam ērti var apvienot arī ar kino pilsētiņas "Cinevilla", apmeklējumu un pastaigu pa Ķemeru tīreļa koka laipām - sanāk ekskursija visas dienas garumā!

pure_10102017-30-1200x508.jpg

Foto: purechocolate.lv

4. Leļļu muzejs & fotosesija ar pārģērbšanos Preiļos

"Leļļu karaļvalsts" Preiļos patiešām ir vesela karaļvalsts, īsts piedzīvojums! Muzejā var apskatīt kolekciju ar lellēm no dažādām valstīm un laikiem. Pagalmā atrodas superskaista miniatūra pils ar tornīšiem, tiltiņiem un pat ūdensdzirnavām. Pasākuma jautrākā daļa - pārģērbšanās karaliskos tērpos un fotosesija.

107.jpgFoto: lellukaralvalsts.lv

5. Karosta un Ziemeļu forti Liepājā

Kaut ko ekstrēmāku? Brauciet uz Karostas cietumu Liepājā. Tas reiz atzīts par spoku apsēstāko vietu pasaulē. Scary. Bonusā varēsi apskatīt arī Ziemeļu fortus - vesels bars mājiņu, kas palicis pāri no Liepājas cietokšņa. Lielākā daļa no tām ir sašķiebušās un jūras ūdeni, bet dažām no tām var piekļūt pavisam tuvu un pat ieskatīties iekšā…

5525157379_736b6c8c60_z.jpg

Foto: karostascietums.lv

6. Aktīva jautrība ar „Ežiem”

Ja jums ar klasesbiedriem patīk kārtīga aktīvā atpūta, tad aktīvā tūrisma centrs "Eži" ir īstā organizācija, ar ko jūsu skolotājai jāsazinās. Šie jaunieši saorganizēs jums visādas superīgas darbnīcas, uzdevumus un piedzīvojumus visas dienas garumā. Gribat iet all in un tā kārtīgi sevi izaicināt - marš uz 30 metrīgo (deviņstāvu mājas augstums!) torni "Vells"! Tur instruktora pavadībā uzkāpsi līdz pašai augšai un tad pa trosi laidīsies lejā! Awesooooome!

_mg_0078.jpg

Foto: ezi.lv

Lūk, veselas 6 izcilas idejas. Ja labi pameklēsi, noteikti atradīsi tikpat un vēl vairāk foršu galamērķu nākamajai klases ekskursijai, jo Latvijā ir reāli daudz superīgu vietu.