Noteikumi

Solo čempionāts ir papildu aktivitāte, kas risināsies digitāli mājaslapā www.zzcempionats.lv uzreiz pēc Pusfināla noslēguma un nav obligāta visiem ZZ Čempionāta dalībniekiem. 

  • Solo čempionāta rezultāti neietekmēs ZZ Čempionāta Mājasdarba, Pusfināla vai Fināla rezultātus. Solo čempionātā skolēniem nav jāveido klašu komandas, katrs var piedalīties atsevišķi un pretendēt uz vērtīgām balvām. Solo čempionātā var piedalīties visi Latvijas skolēni bez vecuma ierobežojuma no 1. līdz 12. klasei.  Ja tu jau esi ZZ Čempionāta dalībnieks, Solo čempionāta uzdevumi tev būs uzreiz jau pieejami klases kontā.
  • Piedalīties var arī tie, kuri pirms tam nav reģistrējušies ZZ Čempionātam, nav nevienas klases komandas dalībnieki un nepiedalās 2019. gada ZZ Čempionātā. Solo čempionāts norisināsies no 23. aprīļa līdz 20. maijam divos posmos. Pirmajā posmā skolēni atbild uz testa jautājumiem un uzdevumiem, krājot punktus. Testi tiks sadalīti sērijās – katru testu sēriju piedāvās kāds no ZZ Čempionāta partneriem. Par katru pareizu atbildi uz testa jautājumu, dalībnieks saņem 10 punktus. Jo agrāk dalībnieks startē Solo čempionātā, jo lielāka iespēja iegūt balvas. Lai piedalītos balvas izlozē, ir vismaz vienā testā jāiegūst 20 punkti.
  • Katram testam ir noteikts konkrēts termiņš līdz kuram tas būs aktīvs, ja termiņu testam dalībnieks ir nokavējis, tad vairs nevar cīnīties par testa balvu, bet var iegūt punktus un piedalīties. Sadaļā "Tops" var redzēt šī brīža labākos spēlētājus gan kopvērtējuma topā, gan katram testam individuāli.
  • Katras testu sērijas beigās tiks noteikti labākie dalībnieki, kuri saņems veicināšanas balvas no ZZ Čempionāta partneriem. Solo čempionāts noslēgsies ar lielo Fināla Testu, kurš būs pieejams izpildei tikai vienu dienu – 20. maijā. Finālā varēs piedalīties tikai tie dalībnieki, kas būs sasnieguši vismaz 800 punktus visu testu kopvērtējumā. Visu testu sēriju un Fināla Testa rezultātu kopsumma noteiks Solo čempionāta uzvarētāju, kurš balvā saņems pilnībā apmaksātu divu nedēļu angļu valodas nometni Portugālē.
  • Testu uzvarētāji, kas saņems veicināšanas balvas un galvenās balvas ieguvējs tiks paziņots 22. maijā. Par balvu saņemšanu būs jāsazinās, rakstot uz .