Kas ir ZZ Čempionāts?

Ko nozīmē līderis? Vai komandā var būt tikai viens līderis? Protams, nē! Katram ir savas stiprās puses. Tu proti motivēt un sapurināt? Esi super izveicīgs? Vai spēj vienoties un sarunāt jebko? Varbūt neesi pļāpa, bet ņem un dari? Galvenais ir atrast savu stipro pusi un izkopt to.

Tad, kad visi saliek savas stiprās puses kopā, komanda kļūst par neuzvaramu buldozeru, kas nogāž visus kalnus, izlien caur visām adatas acīm un ātrumā pat vēju noskrien.

Un tieši to mēs arī darīsim - meklēsim un izkopsim katrs sevi, lai veidotu stiprākās komandas, kādas vien redzētas!

Kas ir ZZ Čempionāts?

Gada lielākais un gaidītākais notikums skolēniem – ZZ Čempionāts – šogad notiks jau 13. reizi.Iedomājies, tie, kas mācījās 12. klasē, kad pirmo reizi notika ZZČ, šogad ir jau 31 gadu veci! Katru gadu ZZČ aug plašumā. Ceram, ka pēc pāris gadiem pasākumā varēs piedalīties pilnīgi visi Latvijas skolēni! Cik forši būtu tas?

Kā ierasts, viss sāksies Mājasdarbu (obligāti atcerieties, ka vajadzīgas vecāku parakstītas atļaujas!!!). Veiksmīgi izpildīts Mājasdarbs dos iespēju piedalīties Pusfinālā. Arī šogad Pusfināls būs digitāls, taču jūs jau zināt, ka uzdevumi nebūs jāpilda tikai digitāli – būs jādarbojas arī fiziski, radoši un komandā.

Lai veicas un tiekamies Lielajā Finālā! Zī, Zē un Lācis JAU nevar sagaidīt maija beigas un sāk gludināt treniņtērpus :)