Jautājumi un atbildes

REĢISTRĀCIJA

Kas ir ZZ Čempionāta 2020 Rudens klašu dienas?

Rudens klašu dienas būs iespēja klasēm piedzīvot lielisku, aktīvu, interesantu un izglītojošu dienu kopā, atklājot gan katram pašam par sevi, gan par saviem klases biedriem dažādas jaunas šķautnes, tajā pat laikā stiprinot klasi kā komandu.

Rudens klašu dienas mērķis ir, izmantojot dažādas neformālas aktivitātes, mācīties konfliktu risināšanas un attiecību veidošanu prasmes, atpazīt emocijas un izprast emocionālo paškontroli, iepazīt stresa cēloņus un izpausmes.

Rudens klašu dienām tiks atlasītas kopumā 40 labākās klases pēc mājasdarbu vērtējumiem. No katra Latvijas reģiona – Vidzemes, Latgales, Zemgales, Kurzemes un Rīgas – ceļazīmi iegūs 8 klases.

Kādi ir ZZ Čempionāta 2020 Rudens klašu dienu svarīgākie datumi?

Pieteikšanās un Mājasdarba izpilde: 24.augusts – 7.septembris.

Rudens klašu dienas: 17.septembris  - 1.oktobris

Vai ZZ Čempionāta Rudens klašu dienās jāpiedalās visai klasei?

Obligāti jāpiedalās vismaz 10 skolēniem no klases.

Vai drīkst veidot apvienotās klases no vienas skolas?

Apvienoties ir iespējams, ja klasē mācās mazāk nekā 10 skolēni, taču to var darīt tikai savas klašu grupas ietvaros. Klašu grupas ir šādas: 5.-6., 7.-9., 10.-12. klašu grupas.

Piemēram, ja esat 5. klase, tad varat apvienoties ar 6. klasi. Ja esat 8. klase, varat apvienoties ar 7. un 9. klasi.

Ja vēlaties pieteikt apvienoto klasi: izlemiet, kuru klasi piesakāt kā pamatsastāvu, tad pievienojiet citas klases skolēnus kā savus klasesbiedrus savā Klases kontā un vienojieties, kurš pieaugušais (klases audzinātājs, cits skolotājs vai pieaugušais kurš sasniedzis 18 gadu vecumu) jūs pavadīs ZZ Čempionātā.

Vai visiem klases skolēniem obligāti jābūt reģistrētiem zzcempionats.lv, lai piedalītos ZZ Čempionāta Rudens klašu dienās?

Minimālais dalībnieku skaits ir 10 skolēni no klases. Ja komandā ir vairāk klasesbiedru, Klases kontā (www.zzcempionats.lv) reģistrējas tie skolēni, kuri piedalīsies ZZ Čempionāta Rudens klašu dienās.

Visi Klases kontā reģistrētie klasesbiedri var iesaistīties uzdevumu izpildē un piedalīties ZZ Čempionāta Rudens klašu dienās.

Tie klasesbiedri, kuri nav reģistrēti, ZZ Čempionāta Rudens klašu dienās nepiedalās.

Kas ir vecāku atļaujas un kas ar tām jādara?

Vecāku atļaujas nepieciešamas tikai tiem skolēniem, kuri iegūs iespēju piedalīties ZZ Čempionāta Rudens klašu dienās.

Vai klasi drīkst pārstāvēt skolotājs, kas nav klases audzinātājs?

Jā, drīkst. Klases pavadonis drīkst būt skolas direktora apstiprināts skolotājs, klases audzinātājs, kāds no klases skolēnu vecākiem vai cits pilngadīgs pieaugušais. Vienlaicīgi skolotājs/pieaugušais var būt atbildīgs tikai par vienu klasi.

ATLASES UZDEVUMI

Līdz kuram datumam ir jāiesniedz atlases uzdevumi?

Visi trīs atlases uzdevumi jāpievieno Klases kontā līdz 7. septembra plkst.23:59.

Kas jādara, ja es nevaru ielādēt atlases uzdevumus?

Pirmkārt, pārliecinies, ka augšupielādētais fails atbilst visiem kritērijiem, kas minēti pie atlases uzdevuma. Ja fails atbilst visām minētajām prasībām un atkārtoti to neizdodas ielādēt, sazinies ar pasākuma rīkotājiem, rakstot e-pastu uz .