Kas ir Čempionāts 2022?

Čempionāts ir ikgadējs notikums, kas rūpējas par to, lai klases kļūtu par saliedētām un stiprām komandām, kuru spēks slēpjas dažādībā.

Kā saka – ja visi saliek kopā savas stiprās puses, var ne tikai kalnus gāzt, bet arī uzvarēt Čempionātā (un saņemt izcilas balvas).

Pēdējie pāris gadi ir bijuši… teiksim tā... interesanti, tāpēc arī Čempionātu nācās rīkot ne pārāk klasiskās tradīcijās. Bet šogad, ooo bet šogad, mīļie, viss atkal pa īstam – Fināls notiks “dzīvajā” Siguldā!

Seko līdzi jaunumiem, jo drīz izziņosim vairāk informācijas.

Kas ir Čempionāts 2022?

Parādiet savas klases spēku!

Bet ar ko tad sākt? Ir lietas, kas nemainās – lai varētu pretendēt uz 2022. gada Čempionāta Finālu, ir jāsāk ar pamatiem – vispirms jāizveido Klases konts.

Laiks atdzīvināt Čempionāta grupas čatu un aktivizēt visus klasesbiedrus, jo klašu reģistrēšanās ir jau gaisā. Ķeriet pie rokas arī skolotāju, sāciet domāt par vecāku atļaujām un daudz nekavējieties – piesakiet savu klasi, izveidojot Klases kontu, jau tagad tepat, Čempionāta mājaslapā!

Kad konts izveidots – kā tad nu bez mūsu mīļā Mājasdarba? Yes, arī šogad jūsu saliedētību un radošumu vērtēsim, izskatot Mājasdarbus. Šogad vēlamies uzzināt, kas ir vērtības, par ko jūs iestājaties, kāds ir jūsu klases SPĒKS? Aiziettttt…