Jaunums

ZZČ skolu tūre – kas, kā & kāpēc?

02.03.2018

Nezinām, kā jums, bet mums jau saviļņojumā trīc ceļi un dauzās sirds, jo pieteikšanās 2018. gada ZZ Čempionātam & mājasdarbu iesniegšana ir atklāta! Aaaw yeaaaa.
Bet vispirms mums pašiem priekšā viens atbildīgs, bet superīgs darbiņš – ZZČ 2018 skolu tūre. Lai uzzinātu, kas tas vispār ir un vai tūre notiks arī tavā skolā, turpini lasīt tālāk šo rakstu

Raksta titulbilde

ZZČ skolu tūre. Kas tas ir?

ZZČ skolu tūre ir viens baigi foršs pasākums – tās laikā ZZ Čempionāta rīkotāji kopā ar ZZ Lāci dosies uz dažādām Latvijas skolām, lai padarītu tavu mācību ikdienu skaistāku un jautrāku, starp ģeogrāfijas un mājturības stundām sarīkojot mazus svētkus.

Kad sāksies ZZČ skolu tūre?

Tā sākās jau 27. februārī un rit pilnā sparā! Šobrīd esam paspējuši paciemoties jau šādās skolās:

  • Vecpiebalgas vidusskolā;
  • Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolā;
  • Rīgas 34. vidusskolā;
  • Rīgas Lietuviešu vidusskolā;
  • Ropažu vidusskolā.

Kurās skolās notiks ZZČ skolu tūre?

ZZČ skolu tūres komandas road trips notiks līdz pat 27. martam, tāpēc liela iespēja, ka atbrauksim ciemos arī pie tevis!

Uzzini, vai ZZČ skolu tūres komanda viesosies arī tavā skolā!

Yas, mana skola ir sarakstā. Kas tad īsti notiks?

Ideāli, apsveicam. Ja tava skola ir sarakstā, noteikti ir vērts atnākt. Lūk, kas tevi sagaida: 

  • ZZČ rīkotāji pastāstīs par šī gada jaunumiem un atkārtos galveno informāciju, kas jāzina, lai piedalītos ZZ Čempī.
  • Street Warriors profesionāls akrobātikas šovs / performance, kas liks izbrīnā ieplest acis. Starp citu, ja atceries, Street Warriors uzstājās ar šovu pagājušā gada ZZČ Finālā, un arī šogad šie jaunieši būs finālā – viņi ne tikai rādīs, ko prot, bet arī vadīs iesildīšanos.
  • Vēl mēs sarīkosim vienu tādu foršu aktivitāti, kurā tu noteikti gribēsi piedalīties. Tie, kuri aktīvi iesaistīsies tiks arī pie reāli foršām, noderīgām un arī garšīgām balvām! 
  • Un, protams, protams - fočēšanās ar ZZ Lāci!

Tas īsumā arī viss par ZZČ skolu tūri 2018. Seko līdzi arī citiem ZZČ jaunumiem un noderīgai informācijai gan mūsu Facebook lapā, gan arī šeit pat  zzcempionats.lv mājaslapas Jaunumu sadaļā! 

Un neaizmirsti, ka pieteikšanās ZZČ 2018 ir jau sākusies! Aizzzzziet!