Jaunums

Atklājam 15.sezonu ar aizraujošu ģimeņu spēli

30.03.2021

Latvijā un Eiropā lielākais bērnu un jauniešu festivāls “ZZ Čempionāts” atklāj savu 15. sezonu, kuras mērķis šogad būs saliedēt ģimenes, nevis klases kā ierasts līdz šim.

Raksta titulbilde

Šī brīža ierobežojošajos apstākļos, tieši ģimenes ir tās, kurām nepieciešam neliels atgādinājums, ka tās ir pašas labākās komandas. Tāpēc ZZ Čempionāts piedāvā spēli “Ģimenes kauss” ar dažādiem uzdevumiem, kuros trenēt un pārbaudīt ģimenes komandas garu. Protams, starp visiem dalībniekiem tiks izlozēta arī galvenā balva – 2 tūkstoši eiro kopīgiem ģimenes piedzīvojumiem.

ZZ Čempionāts piedāvās pilnīgi visām Latvijas ģimenēm - gan lieliem, gan maziem - iespēju bez maksas piedalīties divos “Ģimenes kausa” posmos – digitālajā, kas norisināsies visu aprīli, kura laikā ģimenēm būs iespēja pārbaudīt savus spēkus un zināšanas dažādos testos un fiziskos pārbaudījumos. Kā arī lielajā finālā, kas norisināsies 15.maijā, Starptautiskajā Ģimenes dienā, kura laikā ģimenēm būs iespēja doties vienas dienas piedzīvojumā, orientēties, meklēt kontrolpunktus un visiem kopā pildīt dažādus radošus uzdevumus. Ģimenes reģistrēties un papildu informāciju par visām aktivitātēm var atrast www.zzcempionats.lv.

Tāpat visas ģimenes, kas piedalīsies šajā spēlē saņems īpašu žurnālu, kurā būs ekspertu padomi un ieteikumi, kā veiksmīgāk pārdzīvot šo sarežģīto laiku un kā veidot attiecības, kad ikdienā pavadām tik daudz laika kopā vienā telpā. Žurnāla saturs tapis sadarbībā ar vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv, kā arī pusaudžu psihoterapeitu Nilu Saksu Konstantinovu.

Arī šajā sezonā “ZZ Čempionāts” tapis plecu pie pleca ar sadarbības partneriem – Veselības ministriju, AS Sadales tīkls, LLU programmu Piens un augļi skolām, ASV vēstniecību Latvijā, Biedrību Tēvi.