Jaunums

ZZ Čempionāts 2020 ir klāt! Ko nevar viens, to var klase!

17.02.2020

Nu ko, mīlīši, ZZČ 2020 ir klāt! Pieteikšanās un Mājasdarba pildīšanas posms jau ir sācies, tāpēc bez liekas domāšanas – teciņiem uz ZZČ mājaslapu, reģistrējamies, piedalāmies un tiekamies Lielajā Finālā 21., 22. un 23. maijā!

Raksta titulbilde

2020. gada tēma

Šogad ZZČ galvenais rīkotājs, mobilo sakaru operators Tele2, un visi čaklie palīgi vislielāko uzsvaru liks un galveno tēmu: Ko nevar viens, to var klase!

Katrs no mums var daudz, bet tikai komandā varam sasniegt pašas augstākās virsotnes. Vārdu sakot, tikai visa klase kopā var parādīt īstu “klasi” un par spīti heiteriem un boomeriem pierādīt, ka mums rūp nākotne, apkārtējā vide, vienlīdzība un individuālo prasmju izkopšana, sadarbojoties komandā.

ZZČ posmi

Labākā ziņa ir tā, ka šogad nav pilnīgi nekādu izmaiņu ZZČ posmos – viss sākas ar Mājasdarba izpildi, pēc tam seko Pusfināls, tad Fināls. Un visam bonusā arī šogad notiks Solo čempionāts.

Svarīgākie datumi

  • Pieteikšanās un Mājasdarba izpilde: 17. februāris - 15. marts plkst. 23:59.
  • Pusfinālistu paziņošana: 2. aprīlis.
  • Pusfināls: 3. aprīlis - 26. aprīlis.
  • Solo čempionāts: 27. aprīlis – 18. maijs.
  • Finālistu paziņošana: 29. aprīlis.
  • Fināls: 21., 22., 23 maijs.

Solo čempionāts

Jep, arī šogad notiks Solo čempionāts, kas dod iespēju ZZČ piedalīties visiem Latvijas skolēniem bez vecuma ierobežojuma no 1.-12. klasei – arī tiem, kuri ar klasi šogad nestartē ZZČ.

Vai tām klasēm, kas startē ZZČ, dalība Solo čempionātā ir obligāta? Pilnīgi noteikti nē. Mēs, protams, aicinām piedalīties (varēs laimēt reāli foršas balvas), bet Mājasdarba, Pusfināla un Fināla rezultātus tas nekādā veidā neietekmēs.

Lielais Fināls

Fināla vietu atklāsim jau drīzumā, bet vienu zinām droši – būs kārtīgs festivāls.

  • 21. maijā 5.-6. klašu grupai;
  • 22. maijā 7.-9. klašu grupai;
  • 23. maijā 10.-12. klašu grupai.

Balvas

Pagaidām gan vēl noslēpums, bet, protams, būs! Un kā vienmēr baigi labās.

Svarīgi atcerēties

Mmm, mēs jau zinām, cik ļoti jums patīk mūsu mūžīgais atgādinājums – vecāku atļaujas! Nē, bet patiešām, lai varētu piedalīties jebkurā ZZČ posmā, visiem klases dalībniekiem obligāti jāiesniedz parakstīta vecāku atļauja. Un pilnīgi visiem klases komandas dalībniekiem visiem jābūt reģistrētiem zzcempionats.lv!