Jaunums

ZZ Čempionāta Fināls notiks Salacgrīvā

06.03.2020

Woohoo! Ar prieku paziņojam, ka šī gada ZZ Čempionāta Lielais Fināls norisināsies Salacgrīvā – vietā, kur saule spīd visspožāk! Tas solās būt mega foršs festivāls, kuru tu negribēsi palaist garām. Tieši tādēļ ASAP piesaki klasi un iesniedziet Mājasdarbu, lai jau pavisam drīz mēs visi varētu satikties šīs vasaras neaizmirstamākajā Festivālā!

Raksta titulbilde

Lielais Fināls a.k.a Gada Foršākais Festivāls

Fināla datumi, kurus noteikti neaizmirsti piefiksēt savā plānotājā. 

  • 21. maijā 5. - 6. klašu grupai;
  • 22. maijā 7. - 9. klašu grupai;
  • 23. maijā 10. - 12. klašu grupai.

5 Instagramīgākās vietas Salacgrīvā

Lai gan līdz finālam vēl nepilni trīs mēneši, mēs ticam, ka vajadzētu laicīgi saprast, kur Salacgrīvā sanāks stilīgākās Instagram bildes un labākie Tiktoki, ne tā? Nu tad, aiziet!

#1 Uz SUPa Salacā

Dodoties uz Salacgrīvu, pārliecinies, ka esi uzlādējis telefonu un lejuplādējis Endomondo aplikāciju - sportot vajadzēs ik uz soļa. Supošana, laivošana, braukšana ar velo, dabas taku apskate, zirgu izjāde, veikbords – vari būt pārliecināts, ka tiks nodarbinātas visas muskuļu grupas. #fitnessgoals

#2 Tu neesi bijis Salacgrīvā, ja neesi nofočējies pie jūras

Jā, tieši tā! Sakot, ka Salacgrīvas jūrā sanāk tik skaistas bildes, ka pat filtrus nevajag! Neaizmirsti iečekot arī turpat netālu esošās Sarkanās klintis. 

#3 Minhauzena muzejs - must do klases ekskursija

Ja muzeji tev parasti liekas boring, tad šis noteikti liks mainīt domas. Īsumā - muzejs veltīts čalītim (Minhauzenam), kurš, kā pats izteicies, vairākkārt pabijis uz Mēness, kuģojis zivs vēderā, nomedījis briedi, kuram starp ragiem aug ķiršu koks un apceļojis visu pasauli. Ja netici, pajautā skolotājai!

#4 Ar kājām uz Igauniju

Uz ārzemēm pēc saldējuma? Salacgrīvā tas ir iespējams, jo Igaunijas robeža atrodas vien 10km attālumā. Iespējams, tas varētu kļūt par gada neaizmirstamāko pārgājienu uz “ārzemēm” draugu lokā, par kuru vēl ilgi varēsiet veidot throwback ierakstus Instagramā. 

#5 Laivosipēdošana - kas tas tāds? 

Šis ir kaut kas unikāls un pieejams tikai Salacgrīvā. Laivosipēdošana ir iepriekš nebijis maršruts, kas piedāvā pusi ceļa mērot ar velosipēdu un otru pusi - ar laivu. Ar velosipēdu pieveiksi attālumu no Salacgrīvas, caur Ainažiem uz Salacas Sarkanajām klintīm, un ceļu atpakaļ veiksi pa Salacas upi ar airiem rokās. Mēs liekam kendamu ķīlā – būs jautri!

Labi... domājam, pietiks tevi kārdināt. Piesaki klasi, izpildi Mājasdarbu, un tiekās drīz!

Iegaumē - Mājasdarbs jāiesniedz līdz 15.marta plkst. 23:59!