Jaunums

No otras puses – 10 pozitīvie pandēmijas aspekti

22.04.2021

Iedomājies? Ir pagājis tikai gads, kopš sākās pandēmija. TIKAI GADS. Kāpēc ir tāda sajūta, ka ir pieredzēts tik daudz, cik pienāktos vismaz 5 vai pat 10 gadiem?!

Raksta titulbilde

Jā, nenoliedzami dzīvojam dīvainos un trakos laikos…

Bet, kā saka, katram mākonim ir zelta maliņa. Pasēdējām, padomājām un izdomājām, ka arī pandēmijai tomēr ir savas labās puses. Pievienojies ZZČ Optimistu klubiņam un apskati 10 lietas, kurām šajos laikos nav ne vainas, ja tā padomā.

1. Tev ir pilnīgi pamatots iemesls palikt mājās

Bez liekiem paskaidrojumiem “es labāk palikšu mājās” ir vērā ņemams attaisnojums neapmeklēt pulcēšanos vai pasākumu, kuru tu patiesībā nemaz nevēlies apmeklēt.

2. Kas ir džinsi?

Komforts ir ieguvis pilnīgi jaunu nozīmi mūsu dzīvēs un treniņbikses ir kļuvušas par pilnīgi pieņemamu stila izvēli valkāšanai kā mājās, tā uz piemājas veicīti.

3. Mums ir laimīgākie suņi un kaķi vēsturē

Vislielākie ieguvēji no mājsēdes pilnīgi noteikti ir mūsu četrkājainie draugi. Kaķi to nekad neatzīs, bet viņi noteikti ir tikpat priecīgi kā suņi par to, ka saimnieki tik bieži ir mājās.

4. Pietiks ar gaisa bučiņu

Kuram vēl ir lauku radiniece, kura satiekoties vienmēr par spīti skaļiem protestiem vienmēr uzspiedīs tev uz vaiga slapju buču. Sarmītestant, labāk vienkārši pieklājīgi paklanīsimies.

5. Nē, es nedošu tev pagaršot

Lai arī kas tas būtu – snikerīts vai siermaize… Kaitinošie “eu, iedo’ nokosties” ir pagātne. Paturam katrs savus baciļus pie sevis un jā, es vēlos pats apēst visu savu bulciņu.

6. Veselīga ēdienkarte

Jā, iespējams, mājsēdes laikā būtu jāierobežo porciju izmērs un vēlme panašķoties, taču kopumā mēs ēdam daudz veselīgāk. Ir gan laiks, gan iespējas pagatavot ēdienu mājās.

7. Neierobežots laiks ar ģimeni

Šajā laikā esam kārtīgi iepazinuši savus tuvākos un svarīgākos cilvēkus. Protams, bez kašķiem neiztikt, bet ceram, ka neraugoties uz tiem, tagad ģimenes ir saliedētākas kā vēl nekad. Vēl foršāk - šogad ZZČ Ģimenes kausā varat pierādīt, ka esat labākā komanda un tikt pie lielā laimesta! 

8. Zinām, kuri ir īstie draugi

Attālums ir izcils veids, kā noteikt, kuri tavi cilvēki – īsts draugs būs tas, kurš uzrakstīs un pajautās “kā iet” arī tad, ja neesat satikušies kādu laiku.

9. (Bezmaksas) iespējas izglītoties internetā

Pandēmija bija milzīgs atspēriena punkts dažādu interneta platforma attīstībai, kā arī parādījās ārkārtīgi daudz iespēju saņemt kvalitatīvu online saturu bez maksas – kursus, spēles, pat teātri un koncertus!

10. Tīrāks gaiss un pasaule

Jā, daudziem cilvēkiem tika atņems nozīmīgs hobijs dzīvē – ceļošana. Taču nevar noliegt, ka līdz ar aviosatiksmes iepauzēšanos gaiss ir palicis svaigāks un daba tīrāka.

Un kā ir ar tevi – vai saskati vēl kādas pozitīvas lietas pandēmijā?