Jaunums

Apbalvoti 5 ZZ Čempionāta skolotāji ar brīvdienām SPA centrā!

31.05.2017

Zelta Zivtiņas Festivāla noslēguma ceremonijā balvas pasniegtas ne tikai ZZ Čempionāta 11. sezonas uzvarētājiem, bet arī pieciem skolotājiem, kuri dosies relaksējošā trīs dienu atpūtā SPA centrā Druskininkos, Lietuvā. Kopā ar partneri “Lieliska dāvana” ir izlozēti tie laimīgie skolotāji, kas pieteica klases dalībai spēlēs, pildīja mājasdarbus un piedalījās pusfinālos.

Raksta titulbilde

Uz trīs dienu SPA atpūtu Druskininkos, Lietuvā dosies:

  • No Kurzemes: Ilze Grīga, Pūres pamatskolas 5.B klase;
  • No Zemgales: Valentīna Škarstāne, Jēkabpils pamatskolas 6.C klase;
  • No Vidzemes: Lelde Šūpole Tene, Baldones vidusskolas 8.A klase;
  • No Latgales: Iveta Leiskina, Daugavpils 12. vidusskolas 10.B klase;
  • No Rīgas un Pierīgas: Gundega Bambe, Mežciema pamatskolas 7.B klase.

Skolotājiem būs iespēja izbaudīt izbaudīt trīs dienu SPA atpūtu Lietuvā, doties uz relaksējošām un atjaunojošām procedūrām, kā arī vienkārši atpūsties pēc veiksmīgi aizvadītā mācību gada. Skolotājiem pašiem būs iespēja izvēlēties datumus, kuros baudīt patīkamu atpūtu. Druskininki ir lielākā kūrortpilsēta Lietuvā un atrodas tās dienvidos, Nemunas upes labajā krastā. Pilsēta ir balneoloģisks, dūņu un klimatisks kūrorts, kas darbojas visu gadu un aicina uz relaksējošiem atpūtas mirkļiem.

Skolotāji, kuri saņēma relaksējošu atpūtu Druskininkos, tika izvēlēti starp tiem, kuri  pieteica savas klases dalībai Zelta Zivtiņa Čempionāta 11.sezonā un izpildīja šī gada spēļu mājasdarbu. Dāvana tika izlozēta vienam skolotājam katrā reģionā – Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un Rīgas reģionā. Svinīga apbalvošana notika ZZ Festivālā apbalvošanas ceremonijas ietvaros. Īpašā balva skolotājiem šogad ir ieviesta pirmo reizi.

ZZ Čempionāta skolotāju dāvanas nodrošina nacionālais dāvanu eksperts Lieliska dāvana”, viens no vadošajiem emociju un piedzīvojumu dāvanu karšu un komplektu tirgotājiem Latvijā.

Plašāka informācija:
Jūlija Vasiļjeva, “ZZ Čempionāta” sabiedrisko attiecību speciāliste

E.:
Tel: 29413906
http://zzcempionats.lv