Jaunums

8 klasesbiedru tipi – katrā klasē ir vismaz viens no šiem!

05.03.2019

Tā vienkārši ir lietu kārtība – katram kolektīvā ir sava loma, jo mēs visi esam unikāli un neatkārtojami.

Raksta titulbilde

Bet tieši tur jau tā burvība – esam novērojuši, ka tieši tās klases, kuras apzinās katra klasesbiedra stiprās puses, ZZ Čempionātā ir veiksmīgākās :)

Vai esat jau reģistrējušies ZZČ 2019? Vēl ir laiks! Dariet to tieši tagad un tieši šeit!

Bet pie kā mēs palikām? Ā, jā – 8 klasesbiedru tipi!

1. Organizētājs/-a

Šis ir klasesbiedrs, kurš zina jau no galvas, kad un kādi pasākumi skolā ir plānoti. Nav gaidāms neviens pasākums? Viņš sarīkos vēl kādu klases vakaru vai ekskursiju. Jāsavāc naudiņa skolotājas dāvanai dzimšanas dienā? Darīts! Cik labi, ka klasē ir šādi cilvēki, jo viss vienmēr ir nokārtots :)

2. Sportists/-e

Šis klasesbiedrs ne tikai profesionāli spēlē kādu sporta veidu un katru gadu saņem diplomus par skolas vārda popularizēšanu, bet ir īsts sporta fans arī skolas telpās. Viņš sarīkos sporta aktivitātes jebkurā laikā un vietā – metīs miskastē saburzītus papīrus, starpbrīdī mētās tenisa bumbiņu pret sienu vai sarīkos “kāms tri” čempionātu.

3. Mākslinieks/-ce

Domrakstos vienmēr desmitnieki, vizuālajā mākslā gatavoti darbi vienmēr nonāk skolas izstādēs. To, ka šis klasesbiedrs ir mākslinieks, jau var redzēt pa gabalu – pēc gaitas, domīgās sejas izteiksmes un radošā ģērbšanās stila.

4. Taisnības cīnītājs/-a

Skolotāja nebrīdinot liek rakstīt kontroldarbu? Klasē kāds tiek aprunāts? Taisnības cīnītājs/-a pacels roku un iebildīs, dosies pie mācību daļas vadītājas vai pat direktora. Sarīkos vecāku sapulci, ja vajadzēs! Noteikti neklusēs un nesamierināsies!

5. Kavētājs/-a

Ir cilvēki, kuri vārdu “labrīt” nemaz neprot pateikt bez papildinājuma “atvainojos, ka nokavēju”. Jā, tas ir leģendārais kavētājs/-a. Vienalga, vai tā ir pirmā stunda no rīta vai uzreiz pēc pusdienu starpbrīža, kavētājs/-a vienmēr ieradīsi tikai tad, kad stunda jau sākusies.

P.S. Cik liela iespēja, ka klasesbiedrs-kavētājs/-a dzīvo vistuvāk skolai? Milzīga!

6. Klases jokdaris/-e

Neviena klase nav iedomājama bez sava jokdara/-es. Tas ir cilvēks, kurš spēj sasmīdināt ikvienu – gan klasesbiedrus, gan skolotājus. Viņa draugu ikdiena ir piepildīta ar anekdotēm, pastāvīgu izjokošanu un jautrību visas dienas garumā.

7. Klusais ūdens

Šis ir cilvēks, kurš īpaši daudz neiesaistās visādās izdarībās un pārāk daudz nerunā. Viņam patīk būt vienatnē. Tikai retajam izdodas nokļūt uzticības lokā, un tas ir brīdis, kad atklājas, cik patiesībā foršas, gudras un interesantas domas rosās viņa galvā. Taisnība vien ir – klusie ūdeņi parasti tie dziļākie.

8. Tehnikas ģēnijs

Man crasho telefons. Es nevaru vairs atvērt Snapchat. Man Instagramā pazuda sekotāji. Kāpēc skolas datora ekrāns tā raustās? Tehnikas ģēnijam atrisināt visas šīs situācijas ir tīrais nieks! Minūte pārdomām, minūte iegooglēšanai un tehnikas problēma risināta!

Nošēro šo rakstu un ietago savus klasesbiedrus, kuri atbilst šiem cilvēku tipiem! :)