Jaunums

7 padomi, kā perfekti izpildīt ZZČ 2019 Mājasdarbu

18.02.2019

Mājasdarbu gaidījāt?* Beidzot tas brīdis ir klāt - jāsāk pildīt #ZZČempionāts 2019 Mājasdarbs. Šoreiz jānofilmē savas klases uzvaras kustība / deja / mūvs.

Raksta titulbilde

Izlasi šo rakstu, te būs noderīgi padomi, kā Mājasdarbu izpildīt perfekti...

*Nebaidāmies uzdot šo jautājumu, jo ticam, ka šis varētu būt vienīgais mājasdarbs, par ko priecājaties :D

1. Esiet radoši un galvenais - unikāli

Internetā jau visu ko var atrast, arī gatavas dejas kā, piemēram, Flossing, Skibidi, Dab, Yeet dance… bet tas šoreiz nederēs! Jūsu uzvaras mūvam jābūt pilnīgi unikālam, iepriekš neredzētam - tādam, kas raksturo tikai jūsu klasi. Un neaizmirstiet par nosaukumu!

2. Lieciet lietā katra īpašās līdera dotības

Šis noderēs gan Mājasdarba pildīšanai, gan arī visā ZZČ 2019 gaitā. Nosakiet katras jomas līderus - viens prot vadīt un motivēt citus, kāds daudz nepļāpā, bet dara, vēl kāds - vienmēr visus smīdina un ir īsts enerģijas lādiņš. Kopā jūs noteikti izdomāsiet, kā atrast savu īpašo mūvu!

3. Iesaistiet skolotāju, var sanākt labi

Ja reiz skolotājs ir piekritis būt ar jums kopā visu ZZČ laiku, tad noteikti viņā ir kāda atraktivitātes dzirkstelīte. Iesaistiet Mājasdarba izpildes procesā arī viņu - ja nu viņam arī labas idejas? Var sanākt kaut kas labs beigās :)

4. Mūzika ir svarīga

Kas būtu labs mūvs bez muzona? Skaidrs, ka mūzika dod ļoti daudz, tāpēc rūpīgi izvēlieties dziesmu. Ideāli, ja jums visai klasei ir “sava dziesma”. Ja nav - droši izmantojiet mūsu piedāvāto mūziku. Viss kā vienmēr pieejams jūsu Klases kontā.

5. RIKTĪGI svarīgi - jāizpilda visi šie punkti!

Tātad, ja gribat iesniegt Mājasdarbu tā, lai mēs to arī pieņemtu un jūs tiktu tālāk uz Pusfinālu, obligāti jāievēro šīs prasības:

  • Vēlreiz - mūvam jābūt unikālam;
  • Jāizdomā nosaukums;
  • Jāuzfilmē video - tas nedrīkst būt garāks par 15 sekundēm;
  • Video jā būt redzamai visai klasei (un varbūt arī skolotājam);
  • Mājasdarbs jāiesniedz līdz 17. marta plkst. 23:59.

6. Deadline un vecāku atļaujas

Atkārtošana zināšanu māte! Tāpēc vēlreiz un vēlreiz uzsveram: Mājasdarbs jāiesniedz līdz 17. Marta plkst. 23:59, ne minūti vēlāk. Tāpat būtiski, ka visiem klasesbiedriem, kas piedalās ZZČ jābūt parakstītām vecāku atļaujām. Kā vienmēr – viss notiek Klases kontā!

7. Have fun!

Un pēc visas šīs detalizētās informācijas neaizmirstiet - galvenais, lai šis viss rada prieku. Latviski sakot - have fun!

Miljons veiksmes un tiekamies Pusfinālā! :)