Jaunums

6 visiem zināmas un izcilas komandas

01.04.2019

Komandā ir spēks! To zinām ne tikai mēs, bet arī izklaides industrijas eksperti un radošākie prāti.

Raksta titulbilde

Ne velti kino, televīzijā, mūzikā utt. ir tik bieži sastopamas dažāda veida grupas un komandas, kurās satiekas visdažādākie raksturi. Katram ir savas stiprās puses, un tieši tāpēc, saliekot tās kopā, šīs komandas kļūst īpaši spēcīgas.

Lūk, 6 visiem zināmas un izcilas komandas, kuras mums pašiem patīk visvairāk.

1. “Stranger Things” draugi

Kurš teica, ka dīvaiņu bariņi ir galīgi garām? Mēs teiktu, ka tie ir paši labākie labākie bariņi. It sevišķi, ja kopīgiem spēkiem spējat atrast pazudušu draugu, uzveikt monstrus un, kas zina, beigās vēl uzvarēt ZZČ? :)

2. Talantīgie BTS

Gandrīz vai neticami, kādus panākumus var gūt 7 dziedātāji un reperi. Kad šie zēni kāpj uz skatuves, viss BTS Universe sajūk prātā. Krāsaini, dzīvespriecīgi un talantīgi. K-pop grupa BTS mums ir topā.

3. “Viņas melo labāk” dāmas

Arī tepat, Latvijā, ir labi piemēri. Ja padomājam par mūsu pašu televīziju, uzreiz nāk prātā seriāls “Viņas melo labāk” – aizraujošā Martas un draudzeņu kompānija. Kas gan vieno labāk par pļāpām, nemitīgu iepirkšanos un intrigām :D

(Foto: TV3 publicitātes foto)

 4. Leģendārā “A komanda”

Leģendas ir un paliek leģendas! Varbūt jums šis vārds neko neizsaka, taču noteikti būsiet dzirdējuši šī seriāla sākuma mūziku (youtube: “a team theme”). Jūsu senči un vecākie brāļi un māsas noteikti zina šos čaļus - maskēšanās un dīvainu noziegumu izmeklešanas meistarus.

 5. Latvijas “X faktora” tiesneši

Loģiskā Aija, smieklīgais Intars un kritiskais Reinis - visi tik atšķirīgi, bet tik un tā kopā veido izcilu komandu. Ļoti ceram viņus pavisam drīz atkal skatīt televizoru ekrānos.

(Foto: Skaties.lv, Vladislavs Proškins/F64 / F64)

6. Zī un Zē

Un tagad laiks mūsu mīļākajai komandai pasaulē - Zī un Zē. Tie, kas kaut reizi viņus satikuši ZZ Čempionātā, zina - šie čaļi ir izcili kopā. Abi vienmēr jautri un nepātraukti meklē variantus, kā dzīvot izdevīgāk un maksāt mazāk.

Arī tava klase ir komanda, mācieties no šiem izcilajiem piemēriem un – uz priekšu!