Jaunums

5 populārākie interneta trendi 2017. gadā

02.01.2018

Ar internetu ir gandrīz tāpat kā ar kosmosu – kad sāk domāt, cik tas ir plašs, smadzenes sāk nedaudz „crashot”. Bet labā ziņa ir tā, ka mēs esam šeit un piedāvājam apskatīt, kas, mūsuprāt, bija 5 populārākie interneta trendi 2017. gadā.

Raksta titulbilde

1. Selfijs – normāla ikdienas parādība

Snapchat un Instagram aplikācijas ar filtriņu palīdzību ļauj mums sevi pārvērst par:

  • Suni;
  • Zaķīti;
  • Vecu onkuli;
  • Vai pat monstru.

Un, mūsuprāt, tieši tas 2017. gadā padarīja selfiju par pilnīgi normāli ikdienas parādību. Tas ir tik populāri, ka sejas filtriņus izmanto arī pasaules lielākās slavenības.

Kim Kardashian, Ariana Grande, Josh Dun no Twenty One Pilots: 

2. Publicēt neapstrādātu bildi? Tad jau labāk vēl vienu kontroldarbu vēsturē...

Telefonu kameras kļūst kvalitatīvākas un bildes izskatās aizvien reālākas – kā dzīvē. Bet, kad bilde jāpublicē Instagramā, mēs liekam filtriņus, jo ļoti labi zinām – tikai apstrādāta bilde piestāvēs „feedam” un dabūs vairāk Likes.

Kuru no šīm pagājušajā gadā populārākajām foto apstrādes aplikācijām lieto tu?

VSCO:

PicsArt:

Snapspeed:

3. Memes, memes un vēlreiz memes! Tag, tag, TAG!

Memes to vien dara kā turpina spridzināt internetu. Ja agrāk tās bija bildītes ar smieklīgiem uzrakstiem, ko cits citam pārsūtīja, lai pasmietos, tad tagad par memi var saukt arī vienkārši melnu tekstu uz balta fona.

Un tagošana... varētu būt, ka „ietago draugu” bija vispopulārākā frāze internetā 2017. gadā! Daudzi pat uzskata, ka tagošana memēs ir draudzības pamatos!

Apskati 3 dažādus apkopojumus ar pagājušajā gada populārākajām memēm:

4. Gifi turpina slavas gājienu

Tas nu ir oficiāli – arī kustīgās bildītes jeb gifi ir internetā uz palikšanu! Nu jau gandrīz jebkurā čatošanas aplikācijā ir jau iebūvēta iespēja nosūtīt gifu, ar ko paust emocijas par to, ko citi čatā ierakstījuši, vai par ko vienkārši labi pasmietos. 2017. bija ražīgs gifu gads!

3_dnce_wavingpug.gif

Apskati 3 apkopojumus par pagājušā gada populārākajiem gifiem, vai visi ir redzēti?

5. Arī youtuberi turpina slavas gājienu

Ja reiz runājam par interneta trendiem, tad pilnīgi noteikti nevaram nepieminēt Youtube pasauli. Cik redzēts, daži no mums bez maz vai dzīvo šajā pasaulē un par youtuberu dzīvi zina daudz vairāk nekā par to, ko ārpus skolas dara klasesbiedri.  Bet ko darīt, ka youtuberi māk taisīt tik foršus video? :)

Šeit saraksts ar mūsu visu laiku mīļākajiem youtuberiem + daži jaunpienācēji:

 Vai tu aktīvi seko līdzi arī Latvijas populārākajiem Youtube kanāliem?

Lūk, šie bija, mūsuprāt, 5 lielākie trendi internetā 2017. gadā. Ja patika raksts, dalies ar to sociālajos tīklos un parādi draugiem!