Jaunums

5 padomi, kā tikt pie superīga Instagram feeda

23.01.2018

Tas jau visiem skaidrs, ka Instagram ir viens no populārākajiem sociālajiem tīkliem. Tur tu vari visai pasaulei pastāstīt par sevi, kā arī sekot citiem, lai apskatītu rēcīgus Instastorijus, iedvesmotos un priecātos par citu publicētajām bildēm.

Raksta titulbilde

Vai esi aizdomājies, kā populārajiem instagrameriem izdodas uztaisīt tik foršus profilus? Izlasi 5 padomus, kas ļaus arī tev tikt pie superīga Instagram profila un feeda!

1. Profila bio ir tas, kas rada pirmo iespaidu

Pirmais iespaids ir svarīgs, tāpēc neatstāj tukšu profila aprakstu jeb bio. Tas ir pirmais, ko cilvēki apskata, lai saprastu, kādu saturu tu publicē, un izlemtu – sekot vai nesekot. Te ir īstā vieta, kur pastāstīt:

  • Kas tu esi;
  • Kas tev patīk;
  • Ko tu dari ikdienā un brīvajā laikā.

Atceries! Diemžēl internetā uzturas arī slikti cilvēki, tāpēc nekādā gadījumā nepublicē savu mājas adresi, skolas nosaukumu un atrašanās vietu! Pietiks ar pilsētas vai valsts nosaukumu.

1.png

2Izvēlies pāris tēmas un pieturies pie tām

Izdomā 2 līdz 3 tēmas, kuras tev sirdij ir vistuvākās! Ieplāno, lai lielākā daļa bilžu, ko publicē, atbilstu šīm tēmām, piemēram:
  • Arhitektūra – publicē skaistas vai interesantas mājas, grafiti, pilsētas skati;
  • Krāsainas zeķes – liec bildes, kurās redzamas tavas krāsainās zeķes dažādās situācijās;
  • Smuki selfiji – nav problēmu, arī tā var būt viena no tavām feeda pamattēmām.

Atceries! Šīs – tava feeda – tēmas vari pierakstīt arī savā bio!

2.png

3Krāsas ir forši, bet kā ome saka – kas par daudz, tas par skādi!

Līdzīgi kā ar tēmām, arī ar krāsu dažādību nevajadzētu aizrauties. Katrā bildē parasti ir viena noteicošā krāsa – mēģini pieturēties pie aptuveni 3 krāsām, kad publicē bildes savā feedā.

Atceries! Dienasgaisma ir tavs labākais draugs – jebkura bilde, kas uzņemta gaišā dienas laikā, noteikti izskatīsies labāk nekā fočēta mākslīgā apgaismojumā.

3.png4. Dažādas bildes, viens filtriņš

Gan pats Instagram, gan arī bilžu apstrādes aplikācijas (piemēram,PicsArtVSCO utt.) piedāvā tonnām dažādu filtru, bet arī šajā gadījumā ar dažādību aizrauties nevajag. Lai no malas tavs feeds izskatītos forši – ideāli, ja visām bildēm izmantosi vienu un to pašu filtru.

Atceries! Uztver visas sava profila bildes kopā kā vienu bildi – tas ir labs veids, kā saprast, vai bilde, ko gribi publicēt, piestāvēs feedam!

4.png

 5. Fočē daudz, izbaudi procesu un esi tu pats!

Gribi savā feedā likt tikai kvalitatīvākās bildes? Tad būs nedaudz jāpiestrādā :) Kad tev ir skaidrs „jā, ŠO es publicēšu savā profilā”, uzfočē daudz un dažādus variantus:

  • Piezoomē tuvāk vai tālāk;
  • Uzfočē no vairāk pusēm un no dažādiem leņķiem;
  • Atceries par gaismu – varbūt vari tikt tuvāk logam vai ārā no ēnas.

Fočē daudz, bieži un visu, bet pats galvenais – izbaudi procesu un have fun!

Atceries! Katrs no mums ir riktīgi foršs un unikāls cilvēks. Galvenais – nekādā gadījumā netēlo, esi tu pats! Galu galā tas taču ir tikai Instagram :)

 

Padomi izlasīti? Viss skaidrs? Uz priekšu! Parādi arī mums savus foršos Insta feedus – liec bildi ar #ZZCempionats, mēs noteikti nočekosim :)