Jaunums

20+ padomi, kā izpildīt Mājasdarbu attālināti

23.03.2020

Mājasdarba iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 29.03.2020. plkst. 23:59!

Raksta titulbilde

Njā, kas to būtu domājis, ka kādreiz piedzīvosim šādus laikus. Kārtējo reizi varam nopriecāties, ka dzīvojam Latvijā, jo šeit, salīdzinot ar citām pasaules valstīm, ir salīdzinoši droši. Ceram, ka tev un tavai ģimenei veselība kā rutkiem!

Lieki, protams, piebilst – #PALIECMĀJĀS! Neapdraudēsim, lūdzu, sevi un apkārtējos. Mazgājam rokas un palīdzam apkārtējiem, cik vien iespējams!

Mājas režīms noteikti nenozīmē garlaicību! Vēl jo vairāk – ZZČ Mājasdarba iesniegšana joprojām turpinās. Mēs zinām, ka aizliegums pulcēties Mājasdarba izpildi padara nedaudz sarežģītāku, bet tas tikai liks jums nedaudz vairāk “pakustināt smadzenes” un “ieslēgt radošo”.

Lai palīdzētu “iekustināt”, apkopojām apmēram 20 padomus, kā Mājasdarbu izpildīt nesatiekoties.

Laiks video konferencītei!

Ir miljons iespēju, kā sazināties ar klasesbiedriem un kopīgiem spēkiem izlemt, ko un kā darīsiet. Ko nevar viens – to var klase!

1. Skype

2. WhatsApp

3. Facetime

4. Snapchat

5. Messenger

6. Instagram

7. Google Hangouts

8. Google Duo (vienlaikus līdz 8 cilvēkiem)!

9. Telegram

Liekam lietā “datorprasmes”

Jūsu vidū noteikti ir kāds, kurš prot “sašopēt” labākās / rēcīgākās / radošākās bildes. Padomājiet, kā radoši varat izmantot bilžu apstrādes programmas vai aplikācijas. Lūk, dažas:

10. Photoshop

11. Picsart

12. PicMonkey

13. Paint

14. PowerPoint

15. Gimp

Atmodinām mākslinieku sevī

Un tad jau, protams, ir vēl simtiem veidu, kā radoši izpausties, izmantojot materiālus, kas pieejami mājās. Šī ir tava iespēja:

16. Zīmēt

17. Līmēt

18. Gleznot

19. Šūt

20. Veidot kolāžu

21. Veidot skulptūru

22. Locīt origami

Iespējas ir neierobežoti daudz! Gaidām jūsu mākslinieciskos garadarbus. Iesniegšana kā vienmēr ZZČ mājaslapas Klases kontā.