Jaunums

2 seriāli, ko skatīties lietainos vakaros

14.05.2019

Grūti pat iedomāties, ka maija beigās ne tikai beigsies skola, bet arī noslēgsies šī gada ZZ Čempionāts. Pēc tam? Baudīt vasaras brīvlaiku!

Raksta titulbilde

Mēs vēlam pēc iespējas vairāk laika pavadīt ārā, svaigā gaisā. Bet, ja kādreiz uznāk lietaināka diena, neskaties bezjēdzīgas TV pārraides! Labāk kaut ko foršu, interesantu un noderīgu.

Te palīgā nāk ZZ Čempionāta lielais draugs TVNET.lv ar veseliem diviem foršiem seriāliem!

1. "Šahs un mats. Slavenības pret Miķeli Vingri". 

Šis ir raidījums, kurā talantīgais šahists Miķelis Vingris (tikai 10 gadus vecs!) satiek slavenības un, spēlējot šahu, izrunā daudz ko interesantu.

Skaties raidījumus šeit: https://www.tvnet.lv/term/582662/slavenibas-pret-mikeli-vingri

Foto: TVNET.lv

Vispār jau Latvija ir šaha tradīcijām bagāta valsts – tas vienmēr šeit ir spēlēts augstā līmenī. Kā gan citādi – astotais pasaules čempions šahā bija rīdzinieks Mihails Tāls.

Tagad, kad internets ir ikdiena, šahs ir pieejams visiem gandrīz jebkurā vietā un laikā. Tas palīdz apgūt kalkulēšanas prasmes, pacietību un spēju pieņemt svarīgus lēmumus – pavisam noteikti noderīgas prasmes arī reālajā dzīvē.  

2. “Kāpēcīši”

“Kāpēcīši” ir bariņš zinātkāru bērnu, kuri dodas iepazīt dažādu profesiju pārstāvjus. Pirmajās sērijās piedalījušies: ugunsdzēsējs, mīms, balerīna, iluzionists, karatists un citi.

Daudz jauna un interesanta un galvenais – jautājumus dažādo profesiju pārstāvjiem uzdod paši “kāpēcīši”! 

Raidījumi pieejami šeit : https://www.tvnet.lv/term/586351/kapecisi  

Foto: TVNET.lv

Mums ļoti patika. Ir nojauta, ka patiks arī tev!