Jaunums

10 lietas, kas tev jāzina par ZZČ Ģimenes kausu

31.03.2021

ZZ Čempionātā vienmēr svarīgais ir bijis, lai klases kļūtu par saliedētām un stiprām komandām.

Raksta titulbilde

Tā kā šis gads nedaudz atšķiras gan skolēniem, gan skolēnu ģimenēm, aicinām tevi kopā ar visu ģimeni pieteikt komandu un piedalīties aizraujošās sacensībās ģimenēm visā Latvijā – ZZČ Ģimenes kausā!

Kas tas ir, kā piedalīties un – galu galā – kas būs balvā, par to lasi tālāk.

1. ZZČ Ģimenes kauss? Kas notika ar ZZ Čempionātu?

ZZČ Ģimenes kauss ir gandrīz tas pats, kas ZZ Čempis, tikai nedaudz atšķirīgā formā, jo… nu… pandēmija. Pulcēties nav ieteicams, tāpēc laiks saliedēt tos, kas dzīvo zem viena jumta, turklāt piedāvājot iespēju pildīt radošus uzdevumus attālināti, drošā vidē.

2. Kas ir Ģimenes kausa Digitālais posms?

Digitālajā posmā (30. marts – 30. aprīlis plkst. 23:59) komandām ir jāaizpilda pēc iespējas vairāk Digitālā posma uzdevumu, kas ir jau pieejami: www.zzcempionats.lv. Digitālajā posmā iegūtie punkti ir svarīgi, tie summēsies kopā ar Fināla punktiem, dodot lielākas izredzes saņemt galveno balvu.

3. Vai tas nozīmē, ka šogad nav jāpilda Mājasdarbs?

Tieši tā – šogad Mājasdarbs NAV jāiesniedz! Visas komandas, kas reģistrējas, uzreiz tiek pie uzdevumu pildīšanas. Starp citu, pirmie uzdevumi ir jau gaisā!

4. Kādas šogad ir komandas?

Tā kā pulcēties ar klasesbiedriem nevar, šogad komandas veido 2-5 dalībnieki – vienas mājsaimniecības iedzīvotāji. Iesakām komandā reģistrēt gan lielus, gan mazus, jo uzdevumi būs dažādi.

5. Kad jāreģistrē komandas?

To var un vajag jau tagad! Ģimenes kausam komandas var pieslēgties jebkurā brīdī, taču – jo ātrāk pieteiksieties, jo lielākas iespējas saliedēties, iepazīt citam cita stiprās puses un tikt pie galvenās balvas.

6. Vai komandas dalībnieks drīkst būt jaunāks par 13 gadiem?

Jā, taču par visiem, kuri nav sasnieguši 13 gadu vecumu un tiem, kuriem ir 13 gadi - komandas kontā jāpievieno vecāku atļaujas.

7. Kas notiks Finālā 15. maijā?

Lielais ZZČ Ģimenes kausa fināls notiks visā Latvijā 15. maijā. Kas tieši gaidāms – to vēl paturēsim noslēpumā. Viens gan ir skaidrs – tiem, kas Finālā piedalīsies ārpus Rīgas, būs jāpārvietojas ar automašīnu, tāpēc komandā vajadzētu kādu ar tiesībām.

8. Vai var izlaist Digitālo posmu un piedalīties tikai Finālā?

Jā, taču jāņem vērā, ka Digitālajā posmā nopelnītie punkti dos lielākas iespējas saņemt galveno balvu.

9. Kāda ir galvenā balva?

Apaļi 2000 EUR ģimenes piedzīvojumiem. Jap! Divi. Tūkstoši. Eiro.

10. Kur uzzināt vairāk info?

Kur gan citur, ja ne ZZČ mājaslapā, jautājumu un atbilžu sadaļā.

Piesakieties un parādiet, ka jūsu ģimene ir stiprākā komanda!