Jaunums

10 forši un reāli noderīgi Youtube kanāli

23.02.2018

Youtube pasaule ir super plaša, un tajā var pazaudēt ļooooooti daudz laika, kamēr atrod jaunus, foršus un noderīgus kanālus, kam subskraiboties. Lai tev atliktu vairāk laika mājasdarbu pildīšanai (hehe) un nebūtu jātērē savs dārgais brīvais laiks meklēšanai, mēs jau esam visu sameklējuši tavā vietā! Lūk, 10 forši un reāli noderīgi Youtube kanāli!

Raksta titulbilde

1. FIZMIX.lv

Kā paša spēkiem uztaisīt termosu? Vai ar ābolu var uzlādēt telefonu? Kā tikt pie levitējoša burbuļa? Atbildes uz šiem vēl citiem netipiskiem jautājumiem atradīsi mūsu pašu FIZMIX.lv - Youtube kanāls, kurā tiek filmēti visādi interesanti eksperimenti. Noskaties vienu, otru, trešo, un saproti – whoa, fizika ir diezgan cool!

 2. Andrejs Klaviņš & Sviesta Kino

Neļauj nosaukumam „Sviesta kino” sevi apmuļķot - youtuberis Andrejs Kļaviņš ir čalis , kurš tev reāli palīdzēs mācībās. Latviešu rakstnieku darbus, kas parasti iekļauti obligātajā literatūrā, viņš ir pārvērtis par īsām, smieklīgām multenēm. Nu, tā - lai var atkārtot, kas tad īsti bija tā galvenā doma daiļdarbā, ko esi lasījis pirms kāda laika.

3. Evelīna Parkera

Daudzi viņu sauc par Latvijas Youtube karalieni, un mēs tam piekrītam - Evelīna Parkera ir viena no pirmajām, veiksmīgākajām un foršākajām LV youtuberēm Latvijā! Ja vēl neesi subskraibojies viņas kanālam - ir pēdējais laiks to darīt. Viņa pateikt priekšā, kas šobrīd ir modē, pastāstīs par make-up jaunumiem un parādīs, ko viņa mēdz darīt brīvajā laikā. 

4. Internet Historian

Pats nosaukums - Internet historian - jau visu pasaka priekšā. Šis ir Youtube kanāls par vēsturi. Ne jau vienkārši pasaules vēsturi, bet gan to, kas stāsta par dažādām labi zināmām interneta parādībām un notikumiem – memēm, virālajiem video u.c. Katrs video te ir ļoti smieklīgs un veidots no internetā populārām bildēm, video, memēm un datorspēļu kadriem. 

5. FBE 

FBE (agrāk šo kanālu sauca The Fine Bros – Brāļi Faini) ir vēl viens Youtube kanāls, kurā vienmēr uzzināsi, par jaunākajiem interneta trendiem, memēm un virālajiem video. Šeit jauni video tiek publicēti katru dienu, taču mūsu mīļākās sadaļas ir Kids React un Elders React, kur savu viedokli par internetā notiekošo pauž bērni (kids) un vecāka gadagājuma cilvēki (elders).

6. SO YUMMY 

Ja viena no tavām sirdslietām ir desertu gatavošana vai arī vienkārši ik pa laikam patīk pārsteigt vecākus un draugus ar kaut ko super garšīgu, So Yummy ir Youtube kanāls tev! Šeit ļoti vienkāršā video recepšu veidā tiek parādīts, kā pašam pagatavot gan vienkāršākus, gan nedaudz sarežģītākus desertus.

7. Smosh

 Smosh kanālu veido vesela draugu grupa, un tajā tiek apskatītas parastas ikdienas situācijas, kas pārspīlētas tik ļoti, ka nesmieties nav iespējams. Kāpēc šis ir noderīgi? Jo tu varēsi labi pasmieties (veselīgi!), gan arī uzzināt, kā stāties pretī skolas lielākajam kauslim un rupeklim.

8. AsapSCIENCE

Labs, labs, labs! Iedomājies, AsapSCIENCE spēj uzfilmēt un parādīt lietas tā, ka pat zinātne sāk izskatīties pēc kaut kā aizraujoša. Te tu uzzināsi tādas lietas kā, piemēram:

9. Yoga With Adriene

Vienu brīdi joga bija baigi modē. Tad vienu brīdi nevienam tā īsti neinteresēja, bet tagad šis austrumu dārgums atkal palēnām atgūst savu popularitāti. Ja arī tev ir interese par jogu, ko no tās var iegūt, kā to viegli praktizēt mājās - Yoga With Adriene noteikti ir īstais kanāls, kam tev vajadzētu subskraiboties jau tagad!

10. How to Make Everything

Vai esi kādreiz domājis, kā top lietas? Kā taisa pildspalvu, kedas vai mobilo telefonu? How to make Everything ir Youtube kanāls, kas tev liks ar pilnīgi citām acīm apskatīt visas mazās lietiņas, kas mums ikdienā ir apkārt. Izrādās, ka tās izgatavot nav nemaz tik vienkārši! Katrā ziņā – būs interesanti!

Tādi, lūk, ir mūsu mīļākie Youtube kanāli. Subscribe, spied Like & tagad tev nebūs jādomā, ko darīt, kad stundas beigušās un mājasdarbi jau izpildīti :)