Jautājumi un atbildes

REĢISTRĀCIJA

Kādi ir ZZ Čempionāta 2021 “Ģimenes kausa” svarīgākie datumi?

Pieteikšanās un Digitālais posms: 30.marts – 30.aprīlis plkst. 23:59.
Fināls: 15.maijs

Kas var būt ZZ Čempionāta “Ģimenes kausa” komandā?

Ģimenes komandā var būt ikviens, bet ļoti rekomendējam ievērot vienas mājsaimniecības principus. Komandu veido 2-5 dalībnieki.

Kas jāņem vērā izveidojot komandu?

Komandā būtu jābūt lieliem un maziem. Gan digitālā posma, gan fiziskā posma uzdevumi būs veidoti tā, lai katra komandas dalībnieka stiprās puses tiktu izmantotas uzdevumu risināšanā.

Jāņem vērā, ka fināla dienā lielākajā daļā posmu būs nepieciešams pārvietoties ar automašīnu, tāpēc komandā būtu jābūt kādam, kurš to var un drīkst darīt.

Vai visiem komandas dalībniekiem obligāti jābūt reģistrētiem zzcempionats.lv, lai piedalītos ZZ Čempionāta “Ģimenes kausā”?

Tikai tie komandas dalībnieki, kuri būs reģistrēti zzcempionats.lv komandas profilā, uzvaras gadījumā varēs saņemt balvas. Tāpēc – jā – vēlams reģistrēt visus komandas dalībniekus.

Kas ir vecāku atļaujas un kas ar tām jādara? Kāpēc tās nepieciešamas šogad?

Vecāku atļaujas nepieciešamas visiem bērniem zem 13 gadu vecuma, kuri vēlas piedalīties ZZ Čempionāta “Ģimenes kausā”.

Vecāku atļauja pieejama lejupielādēšanai komandas ZZ Čempionāta mājas lāpā. Tā jāizdrukā, jādod vecākiem aizpildīt un parakstīt, un tad jāaugšuplādē komandas kontā. Ja vecāku atļauja netiks pievienota, tad digitālajā posmā un finālā piedalīties nevar.

Vai ir jāmaksā par dalību ZZ Čempionāta “Ģimenes kausā”?

Nē, dalība ir bez maksas.

DIGITĀLAIS POSMS

Kas jādara, lai piedalītos digitālajā posmā?

Jāizveido sava komanda un jāpiereģistrē tā ZZ Čempionāta mājas lapā. Ja komandā ir kāds jaunāks par 13 gadiem, viņam nepieciešama vecāku atļauja, kas aizpildīšanai atrodama mājas lapā. Komandai kopā ir jāaizpilda pēc iespējas vairāk Digitālā posma uzdevumi.

Vai punkti, kas iegūti Digitālajā posmā, summēsies ar finālā iegūtajiem punktiem?

Jā, Digitālajā posmā iegūtie punkti ir svarīgi, tie summēsies kopā ar Finālā iegūtajiem punktiem, dodot lielākas izredzes galvenās balvas izlozē.

FINĀLS

Kad un kur notiks fināls?

Fināla diena būs 15.maijs un tas notiks dažādos reģionos pa visu Latviju. Vairāk par finālu atklāsim maijā. Fināla dienā komandai nepieciešama automašīna un kāds, kurš drīkst to vadīt. Izņemot Rīgas posmā – šajā posmā komandas varēs startēt ar kājām vai velosipēdu.

Ja es neesmu piedalījies Digitālajā posmā, vai varu piedalīties finālā?

Jā, finālā var piedalīties jebkura piereģistrējusies komanda, arī tad, ja tā nav piedalījusies Digitālajā posmā. Taču jāņem vērā, ka Digitālajā posmā sapelnītie punkti dos lielākas iespējas galvenās balvas izlozē.