Kas ir ZZ Čempionāts?

ZZ Čempionāts (ZZČ, zzčē, zzčempīts) ir gada lielākais un gaidītākais notikums Latvijas skolēnu vidū, kuru jau 11. gadu organizē Zelta Zivtiņa. Tās ir aizraujošas 1.-12. klašu sacensības, kurās tiek mests izaicinājums gan fiziskajām spējām, drosmei un cīņassparam, gan erudīcijai, atjautībai, komandas garam un radošumam.

Klases savā starpā sacenšas, lai iegūtu gan mūžīgu slavu savējo vidū un Ceļojošo kausu, gan arī vērtīgas balvas no Zelta Zivtiņas un pasākuma atbalstītājiem. Bet pats galvenais, protams, ir priecāties par kopīgi pavadīto laiku, jauniegūtiem draugiem un izbaudīt visu pasākumu – no pirmā mājasdarba līdz ZZ Festivālam!

Iedomājies, šogad ZZČ notiks jau vienpadsmito reizi! Tas jau ir kļuvis par labu tradīciju un katru reizi kļūst arvien apjomīgāks. Pērn čempītim pieteicās rekordliels skaits klašu – kopā 2000, aptverot vairāk nekā 400 skolu un 100 Latvijas novadu un pilsētu!

Šogad esam ieviesuši visādus labus jaunumus, un ZZ Čempionāts būs grandiozs - esam īpaši padomājuši par mūsu un jūsu mīļajiem skolotājiem un sarūpējuši dāvanā ceļojumu, bet Digitālais pusfināls ļaus cīnīties par vietu superfinālā vēl lielākam skaitam klašu.