Jautājumi un atbildes

Vai ZZ Čempionātā jāpiedalās visai klasei?

Jāpiedalās visai klasei - minimums 10 skolēni no klases.

 

Vai drīkst veidot apvienotās klases no vienas skolas?

Apvienoties ir iespējams, ja klasē mācās mazāk nekā 10 skolēni, taču to var darīt tikai savas klašu grupas ietvaros. Klašu grupas ir sekojošas: 5.-6., 7.-9., 10.-12. klašu grupas. Piemēram, ja esat 5. klase, tad varat apvienoties ar  6. klasi. Ja esat 8. klase, varat apvienoties ar 7. un 9.klasi. Ja vēlaties pieteikt apvienoto klasi, pirms pieteikuma par to jāinformē pasākuma rīkotāji, rakstot e-pastu uz
1. - 4. klašu grupā minimālais bērnu skaits netiek noteikts.

 

Vai visiem klases skolēniem obligāti jābūt reģistrētiem zzcempionats.lv, lai piedalītos ZZ Čempionātā?

Pieteikšanās un mājas darba izpildes laikā zzcempionats.lv obligāti jābūt reģistrētiem minimums 10 skolēniem no klases. Taču, ja klasē ir vairāk skolēnu, aicinām reģistrēties visus, jo - jo vairāk skolēnu no klases reģistrējas un jo vairāk klases no skolas, jo lielāka iespēja jūsu skolai saņemt Speciālo balvu - Latvijā zināmas grupas koncertu tiešu jūsu skolā.

 

Vai klasi drīkst pārstāvēt skolotājs, kas nav klases audzinātājs?

Jā, drīkst, bet vienlaicīgi skolotājs var būt atbildīgs tikai par vienu klasi.

 

Kas jādara, lai tiktu uz pusfinālu?

Jāizpilda mājas darbs, kuru vērtēs žūrija. Labākās klases pēc žūrijas vērtējuma nokļūst pusfinālā. Mājas darba uzdevumu meklē savā klases profilā!

 

Kad būs zināmas klases, kas tikušas uz pusfināliem?

Klases, kas tikušas uz pusfināliem, tiks paziņotas 28. martā sadaļā “Kalendārs un rezultāti”. Papildus, katra klase saņems zvanu un informatīvu e-pastu, kurā tiks apstiprināta iekļūšana pusfinālā.

 

Kā mēs zināsim, kurā pusfinālā mūsu klasei ir jāpiedalās?

Pusfināla norises pilsētu uzzināsiet, kad tiks paziņoti rezultāti - 28. martā sadaļā “Kalendārs un rezultāti”.

 

Kas jādara, ja es nevaru ielādēt mājas darbu?

Pirmkārt, pārliecinies, ka augšuplādētais fails atbilst visiem kritērijiem, kas minēti pie mājas darba uzdevuma. Ja fails atbilst visām minētajām prasībām un atkārtoti to neizdodas ielādēt, sazinies ar pasākuma rīkotājiem, rakstot e-pastu uz .