ZZ ČEMPIONĀTA BALVAS 2014

 

Uzvar tie, kas kopā! Kopā spēlēt un arī atpūsties! Neaizmirstams piedzīvojums labākajai klasei Latvijā -privāts lidojums ZZ Čempioniem uz Berlīni. Iepazīsim pilsētu aizraujošās ekskursijās kopā ar Zī un Zē. Būs mums 200 metrīgais TV tornis, 1.4 km garais Berlīnes mūris, slavenie Brandenburgas vārti, medūzas un krokodili Berlīnes zoodārza akvārijā un fantastiski piedzīvojumi pasaulē lielākajā video spēļu muzejā. Izlidojam 16. jūnijā. Gute Reise!

Pat ja neesat blakus, vienalga būsiet kopā. Un skaistākās atmiņas, bez šaubām, ir jāiemūžina. ZZ Čempionāta 2. vietas balva visai klasei - katram pa mūsdienīgamHuawei Ascend G6 smartfonam ar kosmiski spožu ekrānu un Gorilla Glass aizsargstiklu. Tālruņa 8MP fotokamera ir kā radīta, lai blieztu smukākos selfijus pasaulē, kam lieti piepalīdzēs seju un smaidu noteikšanas funkcija. Radošums nebūs jābremzē, jo aparāta 8 GB atmiņa vietas būs diezgan. Pilnai laimei klāt vēl nāk superelegants telefona dizains - smalki nostrādāts un izcili plāns 6mm metāla korpusiņš. Čempionu cienīgs viedtālrunis.

Čempionātā iztērēto enerģiju visa klase varēs atgūt, uzņemot emocijas jaunatklājumu pilnos piedzīvojumos Igaunijā, Zinātnes centrā AHHAA. Ieraudzīt pašam savu DNS, izmēģināt brīvo kritienu vai ar liftu nolaisties zemes dzīlēs, izraisīt viesuļvētru, planetārijā paskatīties uz miljons zvaigznēm un galaktikām.. un tas vēl nav viss! Pilnīgi skaidrs, ka zinātne noteikti nav garlaicīga padarīšana.