PUSFINĀLISTU SARAKSTS


Skola Klase Audzinātājs/-a Pusfināla pilsēta
Friča Brīvzemnieka pamatskola 5A Inese Dāboliņa Daugavpils, 20.04
Mežciema pamatskola 5A Inga Kauškale Valmiera, 27.04
Pamatskola "Rīdze" 5A Sandra Šteinberga Daugavpils, 20.04
Rīgas Franču licejs 5A Gita Pērkone Daugavpils, 20.04
Rīgas Valda Zālīša sākumskola 5A Iveta Kojāne Daugavpils, 20.04
Rīgas Valdorfskola 5A Līga Strūberga Liepāja, 10.05
Mežciema pamatskola 5B Gunita Upeniece Valmiera, 27.04
Privātā vidusskola "Patnis" 5B Arturs Teihmanis Daugavpils, 20.04
Rīgas 41. vidusskola 5B Dace Tuvikene Valmiera, 27.04
Rīgas 45. vidusskola 5B Alda Gaile Daugavpils, 20.04
Rīgas Centra humanitārā vidusskola 5B Sindija Bleidele Daugavpils, 20.04
Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 5B Dace Amatere Daugavpils, 20.04
Rīgas Juglas vidusskola 5C Ina Kesmina Daugavpils, 20.04
Rīgas 84. vidusskola 5D Sandra Paegle Daugavpils, 20.04
Rīgas 93. vidusskola 6A Aija Zariņa Valmiera, 27.04
Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 6A Jānis Romanovskis Valmiera, 27.04
Rīgas Pļavnieku pamatskola 6A Signe Jana Rubīna Daugavpils, 20.04
Rīgas Teikas vidusskola 6A Ilze Ņukševica Daugavpils, 20.04
Pamatskola "Rīdze" 6B Inga Reine Daugavpils, 20.04
Rīgas 85. vidusskola 6B Sandra Lipovska Mekša Daugavpils, 20.04
Rīgas Valda Zālīša sākumskola 6B Laila Aigare Daugavpils, 20.04
Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 6B Valda Tolstjakova Valmiera, 27.04
NMV Rīgas Doma kora skola 6B Zanda Gertnere-Klicenko Daugavpils, 20.04
Ziemeļvalstu ģimnāzija 6C Justīne Āboltiņa Daugavpils, 20.04
Rīgas Anniņmuižas vidusskola Ирина Роальдовна Поведёнок Valmiera, 27.04
Āgenskalna Valsts ģimnāzija 7.1 Ilze Kruglauža Valmiera, 27.04
Āgenskalna Valsts ģimnāzija 74 Ņina Svjastina Valmiera, 27.04
Rīgas 84. vidusskola 7A Ina Krūmiņa Valmiera, 27.04
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 7A Ineta Krastiņa Valmiera, 27.04
Rīgas Austrumu vidusskola 7A Kristīne Kaire Valmiera, 27.04
Mežciema pamatskola 7B Gundega Bambe Valmiera, 27.04
Iļģuciema vidusskola 7B Gunta Tropa Liepāja, 10.05
Rīgas 31. vidusskola 7B Iluta Valmiera, 27.04
Rīgas 84. vidusskola 7C Elīna Kripa Valmiera, 27.04
Rīgas Pļavnieku pamatskola 7C Simona Spalva Valmiera, 27.04
Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 8. Ieva Artmane Valmiera, 27.04
Pamatskola "Rīdze" 8A Dace Broka Valmiera, 27.04
Rīgas 40. vidusskola 8A Tatjana Goranova Daugavpils, 20.04
Rīgas Franču licejs 8A Jolanta Babrāne Liepāja, 10.05
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 8A Vita Dace Teivāne Daugavpils, 20.04
Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 8A Anita Orehova Daugavpils, 20.04
Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 8B Inese Lude Daugavpils, 20.04
Mežciema pamatskola 8B Santa Brutāne Valmiera, 27.04
Rīgas Juglas vidusskola 8B Natālija Meļņika Daugavpils, 20.04
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 8B Dzintars Zicāns Daugavpils, 20.04
Ziemeļvalstu ģimnāzija 8B Sandra Bernāte Liepāja, 10.05
Rīgas Centra humanitārā vidusskola 8C Aleksandra Fjodorova Valmiera, 27.04
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 8D Kristīne Isaka Daugavpils, 20.04
Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 8E Aiga Daktere - Kalvišķe Valmiera, 27.04
Rīgas 49. vidusskola 9A Laima Takere Valmiera, 27.04
Rīgas 84. vidusskola 9A Inese Šneidere Daugavpils, 20.04
Rīgas 93. vidusskola 9A Aiva Džeriņa Valmiera, 27.04
Rīgas Hanzas vidusskola 9A Aleksandrs Lange Daugavpils, 20.04
Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 9B Gunta Gultniece Daugavpils, 20.04
Rīgas Teikas vidusskola 9B Bārbala Līna Ostrovska Valmiera, 27.04
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 9B Dzintra Porozova Daugavpils, 20.04
Rīgas Amatniecības vidusskola 10(MO11) Madara Junga Valmiera, 28.04
Rīgas 49. vidusskola 10A Maija Zaķe Valmiera, 28.04
Rīgas 64. vidusskola 10A Ligita Skunstiņa Valmiera, 28.04
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 10A Inese Lagzda Daugavpils, 21.04
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 10A Jānis Arājs Liepāja, 11.05
Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 10A Mārtiņš Vētra Liepāja, 11.05
Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola 10A Anna Apīne Valmiera, 28.04
Rīgas 69. vidusskola 10B Arnis Dauksts Valmiera, 28.04
Rīgas Angļu ģimnāzija 10B Maija Bietaga Valmiera, 28.04
Rīgas Franču licejs 10B Diāna Berga Daugavpils, 21.04
Rīgas Hanzas vidusskola 10B Ilze Sētiņa Daugavpils, 21.04
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 10B Andra Reinholde Daugavpils, 21.04
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 10B Dace Skutele Daugavpils, 21.04
Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 10B Aija Gudzuka Liepāja, 11.05
Rīgas Franču licejs 10C Iveta Vīduša Daugavpils, 21.04
Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 10CE Kristīne Ruka Daugavpils, 21.04
Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 10DH Liene Lauze Daugavpils, 21.04
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 10E Skaidrīte Pakule Valmiera, 28.04
Āgenskalna Valsts ģimnāzija 10F Ansis Ēcis Daugavpils, 21.04
Rīgas Valsts tehnikums 10GL1-2 Karmena Freimane Valmiera, 28.04
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 10SB ILZE JĒGERE Valmiera, 28.04
Rīgas Amatniecības vidusskola 11 Kristīne Imša Valmiera, 28.04
Āgenskalna Valsts ģimnāzija 116 Inga Valmiera, 28.04
Rīgas 85. vidusskola 11A Jānis Aizupietis Liepāja, 11.05
Rīgas Lietuviešu vidusskola 11A Evija Burgmane Liepāja, 11.05
Rīgas Teikas vidusskola 11A Lauma Salmane Valmiera, 28.04
Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola 11A Inese Jasmane- Rūrāne Valmiera, 28.04
RTU Inženierzinātņu vidusskola 11A Guntis Zenfs Liepāja, 11.05
Rīgas Juglas vidusskola 11B Inga Šļakota Valmiera, 28.04
Rīgas Kultūru vidusskola 11B Ligita Ridūze Valmiera, 28.04
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 11B Kristīne Dziļuma Liepāja, 11.05
Ziemeļvalstu ģimnāzija 11B Vēsma Sūna Daugavpils, 21.04
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 11D Andris Ģērmanis Daugavpils, 21.04
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 11E Veronika Kjapsņa Liepāja, 11.05
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 11E Oļģerts Gūtmanis Liepāja, 11.05
Rīgas Teikas vidusskola 11SA Iveta Skrastiņa Valmiera, 28.04
Rīgas Angļu ģimnāzija 12A Arta Nolberga Liepāja, 11.05
Rīgas 95. vidusskola 12B Astrīda Celitāne Valmiera, 28.04
Ziemeļvalstu ģimnāzija 12B Anda Verne Daugavpils, 21.04
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 12C Lāsma Ēķe Valmiera, 28.04