Zināmi Digitālā pusfināla rezultāti!

Pēc gandrīz mēneša ilga Digitālā pusfināla, 14 599 izpildītiem uzdevumiem online vidē un 540 komandu sīvas cīņas, šodien noskaidrotas 54 klases, kas iegūst kāroto ceļa zīmi uz ZZ Čempionāta finālu. Komandas pievienosies 126 klasēm, kas finālā tika, uzvarot fiziskajos pusfinālos, un kopā pretendēs uz vietām uz goda pjedestāla un 50 000 EUR balvu fondu.

Paldies visiem Digitālā pusfināla dalībniekiem - pirmās online sacensības izdevās tikai pateicoties jūsu erudīcijai, zināšanām par online vidi un gribasspēkam tikt līdz ZZ Čempionāta finālam. 

Skaļi aplausi un sveicieni  finālistu klasēm! Tiekamies jau pavisam drīz ZZ Čempionāta Finālā Jūrmalā!

 

Apkopojot 1. - 4. klašu rezultātus, ir noskaidrotas spēcīgākās klases, kuras tiek aicinātas uz apbalvošanas pasākumu ZZ Festivālā 27. maijā, plkst. 9:30.

Ielūgumus uz apbalvošanu saņem:

1. klašu grupā:

  • Rīgas Jāņa Poruka vidusskolas 1. klase;
  • Ogres sākumskolas 1.C;
  • Ogres sākumskolas 1.B;

2. klašu grupā:

  • Ogres 1. vidusskolas 2.E;
  • Čakstes Liepājas pilsētas 10. Vidusskolas 2.A;
  • Salacgrīvas vidusskolas 2.A;

 3. klašu grupā:

  • Ogres 1. vidusskolas 3.D;
  • Jēkabpils 3. vidusskolas 3.A;
  • Saldus vidusskolas 3.B;

4. klašu grupā:

  • Ludzas pilsētas ģimnāzijas 4. A;
  • Jēkabpils pamatskolas 4.B;
  • Ogres sākumskolas 4.B

ZZ Čempionāta komanda personīgi sazināsies ar klašu audzinātājiem, lai precizētu apbalvošanas pasākuma detaļas. Pēc apbalvošanas klases tiek aicinātas piedalīties ZZ Festivāla aktivitātēs.

 

Finālisti 5.-6. klašu grupā:

  1. Liepājas Katoļu pamatskolas 6. klase;
  2. Rīgas Centra humanitārās vidusskolas 6.C;
  3. Inčukalna pamatskolas 6.A;
  4. Balvu pamatskolas 6.C;
  5. Krustpils pamatskolas 6.A;
  6. Zemgales vidusskolas 5. klase;
  7. Aizputes vidusskolas 6.B;
  8. Bauskas pilsētas pamatskolas 6.A;
  9. Mežciema pamatskolas 6.B;
  10. Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas 5.A;
  11. Jelgavas 4. vidusskolas 6.C;
  12. Tukuma 2. pamatskolas 6.A;
  13. Liepājas 15. vidusskolas 6.A;
  14. Olaines 1. vidusskolas 6.B;
  15. Smiltenes vidusskolas 5.B;
  16. Palsmanes pamatskolas 6.A;
  17. Salaspils novada pašvaldības iestāde “Salaspils 1. vidusskola” 6. klase;
  18. Ogres 1. vidusskolas 5.B;

Finālisti 7.-9. klašu grupā:

  1. Pļaviņu novada ģimnāzijas 7.B;
  2. Ciblas vidusskolas 7. klase;
  3. Mārupes vidusskolas 8.A;
  4. Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas 8M2;
  5. Rēzeknes 5. vidusskolas 7.B;
  6. Aizkraukles novada vidusskolas 8.A;
  7. Tukuma Raiņa ģimnāzijas 7. klase;
  8. Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas 7M3;
  9. Rīgas Igauņu pamatskolas 7.A;
  10. Liepājas 8. vidusskolas 7.A;
  11. Sējas pamatskolas 8.A;
  12. Kuldīgas 2. vidusskolas 7.B;
  13. Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 9.C;
  14. Saldus novada pašvaldības Pampāļu pamatskola 7.A;
  15. Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 7.A;
  16. Jelgavas 1. ģimnāzijas 7.M
  17. Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.B;
  18. Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 7.KOM

Finālisti 10.-12. klašu grupā:

  1. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas 10.A;
  2. Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas 10.C;
  3. Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas 11.A;
  4. Jaunpiebalgas vidusskolas 11. klase;
  5. Tukuma 2. Vidusskolas 11.B;
  6. Balvu Valsts ģimnāzijas 10.A;
  7. Tilžas vidusskolas 10.A;
  8. Valmieras Valsts ģimnāzijas 12.C;
  9. Ērgļu vidusskolas 10.A;
  10. Rīgas Amatniecības vidusskolas 10.MF11;
  11. Talsu 2. vidusskolas 10.B;
  12. Madonas Valsts ģimnāzijas 10.B;
  13. Talsu Valsts ģimnāzijas 11.B;
  14. Dundagas vidusskolas 11.A;
  15. Babītes vidusskolas 11.A;
  16. Vecpiebalgas vidusskolas 10.V;
  17. Rīgas 84. vidusskolas 12.A;
  18. Ķekavas vidusskolas 10.B