Uzmanību ZZ Čempionāta finālistiem!

Hei, tuvojas tā diena, kad kopā ar klasi brauksi iekarot ZZ Čempionāta finālu Jūrmalas pludmalē! Galvenais, lai ir uzkrāti spēki sacensībām un, lai klase ir kā vienota komanda, kādi jūs noteikti jau esat pēc veiksmīgi pārvarētā pusfināla posma. Un, protams, itin visam pieej ar smaidu un vieglu sirdi! Lai ZZ Čempionāta fināls vēl ilgus gadus izraisītu siltas emocijas un pozitīvas atmiņas, dalāmies ar tevi noderīgos padomos. Savukārt, skolotājiem nododam ļoti svarīgu tehnisku informāciju, kas palīdzēs raitāk nogādāt komandu uz starta līnijas.

 

Skolēniem:

 

  • ZZ Čempionāta pusfinālos jau novērtējām komandu radošo izskatu un ar īpašu rūpību veidotos karogus. Fizisko pusfinālu dalībniek, atceries arī šoreiz paķert līdzi klases atribūtiku. Savukārt, ja tava klase finālā tiek caur Digitālo pusfinālu, tad aši ķeries pie darba - šuj, līmē, meistaro, apglezno savu komandas karogu. Atceries padomāt arī par klases kopējo vizuālo izskatu.
  • Nav sliktu laikapstākļu – ir nepiemērots apģērbs. Atceries par to, kad dosies uz ZZ Čempionāta finālu. Ja spīdēs saulīte un Jūrmalā solīs + 25 C grādus, droši paķer līdzi arī peldkostīmu. Bet, ja tomēr būs vēsāks laiks, atceries paņemt līdzi jaciņu, kas tevi sildīs agrā rītā.
  • Jūrmalā noteikti varēs iegādāties pusdienas, uzkodas un arī saldējumu par īpašu cenu, bet atceries, ka brīvajās minūtēs labāk ir pasildīties siltajās smiltīs, ēdot līdzi paņemto mājās gatavoto ēdienu. ZZ Čempionāta fināls norisināsies visu dienu un prasīs daudz enerģijas un kaloriju.
  • Atceries parūpēties arī par ūdens dienas normu - tas būs īpaši svarīgi, ja solīs karstu un saulainu laiku.
  • Arī finālā kādam no taviem komandas biedriem ir jābūt līdzi telefonam ar interneta pieslēgumu – tas noderēs konkursos.

Skolotājiem:

 

  • Atcerieties arī uz ZZ Čempionāta finālu paņemt līdzi vecāku atļaujas un direktora apstiprināto bērnu sarakstu. Ja mūsu komandai radīsies kādi jautājumi, lūgsim Jūs uzrādīt dokumentus.
  • Lūgums vēlreiz pārliecināties, ka skolēniem ir līdzi uzkodas un pietiekami daudz ūdens. Pasākuma norises vietā būs pieejami arī ūdens aparāti. Savukārt uzkodas un pusdienas varēs iegadāties Dzintaru un Majoru kafejnīcās un tirdzniecības vietās.
  • Komandu reģistrācija sāksies 27. maijā plkst. 8.30 un būs atvērta līdz plkst. 9.30. ZZ Čempionāta finālā vienlaicīgi startē 180 klases, kas ir trīs reizes vairāk nekā pusfināla posmā, līdz ar to lūgums klasēm nekavēt un rēķināt laiku ar rezervi. ZZ Čempionāta fināls norisināsies līdz plkst. 18.00.
  • Stāvvieta autobusiem Dzintaru teritorijā būs atļauta tikai ar SPECIĀLĀM ZZ ČEMPIONĀTA STĀVĒŠANAS ATĻAUJĀM. Atļaujas tiks izsniegtas Turaidas ielā, pagriežoties no Meža prospekta Dzintaru koncertzāles virzienā. Ar autobusu maršrutu Jūrmalā var iepazīties pielikumā.
  • Skolēnu autobusu stāvvieta tiks organizēta Meža prospektā no Piestātnes ielas līdz Skujenes ielai, kā arī Madonas ielā no Meža prospekta līdz Dzintaru prospektam. Ar karti var iepazīties pielikumā.

 ZZ ČEMPIONĀTA PUSFINĀLU NOLIKUMS:

NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR STĀVVIETĀM:

Stāvvieta Meža prospektā:

 

Tiekamies ZZ Čempionāta finālā Jūrmalā 27. maijā!

 

Jūlija Vasiļjeva, “ZZ Čempionāta” sabiedrisko attiecību speciāliste

E.:

Tel: 29413906

http://zzcempionats.lv