Ieskandinām vasaru Jūrmalā kopā ar ZZ Festivālu!

ZZ Festivāls, kas kļuvis par iecienītu tradīciju bērnu un jauniešu vidū, arī šogad norisināsies Jūrmalā, Kūrorta svētku ietvaros. 27. maijā Majoru un Dzintaru pludmalē visas dienas garumā tūkstošiem skolēnu cīnīsies par uzvaru ZZ Čempionāta finālā, uz skatuves kāps jaunie, bet jau iemīļotie Latviešu mūziķi, savukārt ģimenes ar bērniem un jaunieši varēs iesaistīties radošās un sportiskās nodarbēs, kā arī konkursos. ZZ Festivāls aicina visus aktīvā un radošā dzīvesveida piekritējus pievienoties svētkiem un izbaudīt patiesi enerģisko atmosfēru.

 

Par muzikālo priekšnesumu ZZ Festivālā gādās DJ Aspirīns, savukārt uz lielās skatuves kāps jaunie un talantīgie Latviešu mūziķi kā, piemēram, Bekars, Chris Noah, Bandmaster un populārā, humoristiskā grupa Transleiteris. Vakara noslēgumā ZZ Festivāla dalībniekus sagaida Carnival Youth koncerts. Mūziķi uzstāsies ar plašu koncertprogrammu – spēlēs gan dziesmas no jaunā albuma “Propeller”, gan arī citus jauniešu iemīļotos hītus kā, piemēram, “Never Have Enough” un “Brown Eyes And All The Rest”.

 

 

ZZ Festivāls dalībniekiem piedāvās iesaistīties dažādās radošās, fiziskās un vēl neredzētās aktivitātēs. Tā, piemēram, RSU Multimediju studijā ikviens jaunietis varēs vadīt savu radio raidījumu, savukārt Samsung festivāla dalībniekus iesaistīs tehnoloģiju pasaulē, un TSI Akadēmiskais un profesionālais aviācijas centrs piedāvās pašiem pārvaldīt dronu, kas no gaisa filmē burvīgus skatus. Klātesošie varēs sagatavot neparastu piemiņas dāvanu, pārstrādājot jau izlietotās plastmasas PET pudeles un radot no tām dizaina lietas kopā ar AKA Latvijas Zaļās domāšanas punktu. Īpašas balviņas varēs laimēt arī Sadales tīkla teltī, atbildot uz dažādiem ar elektrodrošību saistītiem jautājumiem.  

 

 

Tos jauniešus, kas ar sociālajiem tīkliem ir uz "Tu" un sapņo par blogera karjeru, aicinām uz tikšanos (meet-up) ar Latvijas veiksmīgākajiem Youtuberiem, kuru video spēj savākt vairāk skatījumu nekā lielākā daļa online un drukāto mediju. Satikt savus elkus Jūrmalā, ZZ Festivālā, varēs Sindijas Lo, Evelīnas Pārkeres un vlogeres Laurlācis fani.

 

 

Taču par svarīgāko ZZ Festivāla notikumu kļūs ZZ Čempionāta fināls, kas pulcēs ap 5000 skolēnu no visas Latvijas – skolēnus, kas gatavi cīnīties un pretendēt uz atraktīvākas klases titulu. Latvijā vērienīgākās skolēnu sporta un prāta spēles, sacensības radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos – ZZ Čempionāts šogad norisinās jau 11. sezonu, ik gadu aktīvā dzīvesveidā iesaistot teju 400 000 dalībnieku.

Finālisti, kas 27. maijā cīnīsies par uzvaru ir gan izpildījuši spēļu mājasdarbu, gan arī izturējuši pusfināla pārbaudījumus – vien 180 klases no vairāk nekā 1600 saņemtajiem pieteikumiem tikušas tik tālu, un tas katram no skolēniem jau ir liels sasniegums. ZZ Čempionāta uzvarētāji savā starpā sadalīs 50 000 balvu fondu.

 

ZZ Festivālu atbalsta un organizē telekomunikāciju uzņēmums “Tele2” un “Zelta Zivtiņa”.

2017. gadā  festivāls norisinās Jūrmalas Kūrorta svētku ietvaros ar Jūrmalas domes atbalstu. Plašāka informācija pieejama ZZ Čempionāta mājaslapā: http://www.zzcempionats.lv.

 

 

Plašāka informācija:

Jūlija Vasiļjeva, “ZZ Čempionāta” sabiedrisko attiecību speciāliste:

Tel: 29413906

http://zzcempionats.lv