10 lietas, kas jāzina ZZ Čempionāta pusfinālistiem

Sveiciens visiem pusfinālistiem! Kad konfeti izplēnējuši un kūkas par godu nokļūšanai ZZ Čempionāta pusfinālā apēstas, ir īsts laiks sākt gatavoties sacensībām. Lai pusfināli Daugavpilī, Valmierā un Liepāja kļūtu par lielisku dienu kopā ar klasesbiedriem un nekas nespētu sabojāt noskaņojumu, tev ir jāatceras dažas svarīgas lietas. Dalāmies ar 10 svarīgākajiem padomiem, lai tu ZZ Čempionāta pusfinālam būtu gatavāks par gatavu.

 1. Pirmais un svarīgākais – šajā sacensību posmā komandu mainīt vairs nedrīkst. Mūsu žūrija novērtēja tieši tavas komandas sniegumu un vēlas satikt tieši tos radošos un aktīvos jauniešus, kurus redzējām mājasdarbu gif video.

 2. Lai tava klase izceltos jau uz starta līnijas, jāsagatavo pamanāms un neparasts karogs. To nesīs brašie klases puiši un karogs kalpos kā tavas klases vizītkarte.  Vari līmēt to no papīra, veidot no auduma, vai arī pieiet tam pavisam radoši un izdomāt ko pavisam neierastu -  mēs esam par trakām un nestandarta idejām!

 3. Otra tavas komandas atpazīstamības zīme ir vienotais vizuālais izskats. No iepriekšējiem gadiem atceramies gan meitenes tilla svārkos, gan īpaši oriģinālu komandu halātos ar ilgviļņiem matos, gan supercilvēkus apmetņos.  Komandas tērpi palīdzēs savējos labāk saskatīt no tāluma, kā arī oriģinālākā komanda varēs vinnēt īpašo pārsteiguma balvu no Zī un Zē.

 4. Kad karogs un vizuālais izskats pārdomāts, kopā ar klasesbiedriem un skolotāju ķeries pie  saukļa domāšanas. Tas motivēs jūs visus pacensties vēl mazdrusciņ brīžos, kad spēki vai pacietība jau zudusi.

 5. Ja pietiek spēka un iztēles, ņem līdz uz ZZ Čempionāta pusfinālu arī savu klases vai skolas talismanu. Mums tas ir gudrais un foršais ZZ lācis - kas ir tavs talismans?

 6. Pārliecinies, ka esat iesnieguši visas nepieciešamās vecāku atļaujas elektroniski un to oriģināli glabājas pie klases audzinātāja.

 7. Atceries, ka diena būs gara un laikapstākļi nav prognozējami – paņem līdzi siltas drēbes, lietusmēteli vai lietus jaku. Esam pārliecināti, ka spīdēs saulīte, bet labāk nodrošināties un parūpēties par sevi.

 8. Atceries, ka ZZ Čempionāta 11. sezona ir pirmais gads, kad līdzi vari ņemt arī visus atbalstītājus, skolas biedrus, kas šogad nav pieteikušies, mammas, tētus, brāļus un māsas - būs daudz jautrības, sporta un mūzikas.

 9. Paņem līdzi labu garastāvokli un saliedētu komandu. ZZ Čempionāts ir tava iespēja iepazīt sevi un klasesbiedrus, atklāt katra stiprās puses un iemācīties paļauties uz līdzcilvēkiem. Tas būs neaizmirstams piedzīvojums un lieliska, aktīva diena neatkarīgi no tā, vai šoreiz ceļazīmi uz ZZ Festivālu saņems tava klase vai kāda cita.

 10. Atceries, lai parādītu visiem savas komandas karogu, košos tērpus un startētu visās ZZ Čempionāta sacīkstēs tev ir jāierodas laicīgi. Zemāk sameklēsi visus svarīgākos pusfinālu laikus un uzzināsi cikos tev jābūt gatavam startēt.

 

PUSFINĀLS PAMATSKOLAS KLASĒM

 • 20. aprīlis Daugavpils, Daugavpils Centrālais parks
 • 27. aprīlis Valmiera, Jāņa Daliņa stadions
 • 10. maijs Liepāja, stadions “Daugava”

 5.-6. klašu grupa:

 • 8:30-9:40 Reģistrēšanās
 • 14:00 Apbalvošana, koncerts

7.-9. klašu grupa:

 • 13:30-14:40 Reģistrēšanās
 • 19:00 Apbalvošana, koncerts

 

PUSFINĀLS VIDUSSKOLAS KLASĒM

 • 21. aprīlis Daugavpils , Daugavpils Centrālais parks
 • 28. aprīlis Valmiera , Jāņa Daliņa stadions
 • 11.maijs Liepāja, stadions “Daugava”

10. -12. klašu grupa:

 • 11:00-12:00 Reģistrēšanās
 • 16:00 Koncerts
 • 17:00 Apbalvošana

 

Tagad, kad esi šo visu uzzinājis un paveicis, mēs ar nepacietību gaidām tikšanos ar tevi un tavu komandu ZZ Čempionāta pusfinālos!